Poszedł do "Dzień dobry TVN" i powiedział to na antenie. Spełnił obietnicę, którą dał fanom

Pawbeats i Roksana Węgiel zostali zaproszeni do "Dzień dobry TVN" z powodu premiery wspólnego singla. Muzyk w trakcie wywiadu nagle wypowiedział pewne słowo. Okazało się, że wcześniej złożył taką obietnicę swoim fanom.

Pawbeats z Roksaną Węgiel w "Dzień dobry TVN"

Marcin Pawłowski, znany szerzej jako Pawbeats, jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzycznych w Polsce. Artysta ma już na koncie wiele współprac z takimi gwiazdami, jak: Ania Dąbrowska, Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, Quebonafide czy Zeus.

Utalentowany bydgoszczanin wkrótce wyda swój kolejny album studyjny. Na płycie pt. "DZIENNA" zagości m.in. Roksana Węgiel, która wraz z artystą nagrała singiel "Każdej nocy". Piosenka błyskawicznie zdobyła rozgłos, co poskutkowało zaproszeniem duetu do "Dzień dobry TVN". Marcin pojawił się wraz z Roxie we wtorkowym wydaniu porannego show, by opowiedzieć o zachwycającej współpracy.

Pawbeats naprawdę powiedział to na antenie

Pawbeats słynie ze swojego nietuzinkowego poczucia humoru i ogromnego dystansu w kontakcie z fanami. Z tego powodu zdjęciem w tle na jego facebookowej stronie jest baner z napisem: "Bydgoszcz przeprasza za Pawbidsa". Muzyk nie mógł przepuścić kolejnej okazji do tego, by "pośmieszkować" z obserwatorami ze swojego występu w porannym show. Pawłowski zaproponował przed wywiadem, że wypowie na antenie słowo, które podsuną mu obserwatorzy.

Słuchajcie, to długa historia, ale jestem jutro w "Dzień dobry TVN" i zabawmy się, tak że będę musiał wpleść do mojej wypowiedzi na żywo jedno słowo z komentarza, który dostanie najwięcej lajków pod tym postem

– napisał na Facebooku.

Głosami fanów zwyciężyło słowo "fiflaczek". Marcin nie miał więc wyboru i zrobił to, co obiecał widzom. Fani muzyka, którzy to usłyszeli, wybuchli śmiechem. "Mistrz!" – komentują internauci.

Oceń ten artykuł 0 0