Potrąciła kobietę w ciąży na chodniku. W sieci pojawiło się nagranie [FILM +18]

Groźny wypadek w Niemcach koło Lublina. Ciężarna kobieta została potrącona na chodniku przez samochód. Do sieci trafiło zatrważające nagranie z kamerki samochodowej, na którym widać całe zdarzenie.

Niemce. Potrąciła ciężarną kobietę na chodniku

Do zdarzenia, o którym donosi portal lublin112.pl, doszło w poniedziałek po godz. 16:00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Niemce (woj. lubelskie). Kierująca samochodem osobowym nagle wjechała na chodnik i potrąciła ciężarną kobietę. Wypadek zarejestrowała kamerka samochodowa jednego z kierowców, a nagranie trafiło na internetowym profil "Stop Cham", który dokumentuje tego typu sytuacje.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 16 w Niemcach koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19, na odcinku między Lublinem a Lubartowem, potrącona została kobieta. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe

– informuje lublin112.pl.

UWAGA! Nagranie tylko dla osób pełnoletnich. Film zawiera sceny, które nie są odpowiednie dla widzów o słabych nerwach. Oglądasz na własną odpowiedzialność!

Kobieta w ciąży trafiła do szpitala

Ze wstępnych ustaleń, do których dotarł portal lublin112.pl, wynika, że kierująca samochodem poruszała się w kierunku Lublina. Za późno zauważyła jednak pojazd, który stał przed przejściem dla pieszych. Nie chcąc uderzyć w tył auta, wjechała na chodnik, gdzie potrąciła kobietę w ciąży. Poszkodowana trafiła do szpitala. Przez około godzinę w miejscu wypadku występowały utrudnienia w ruchu. Dokładne okoliczności tego mrożącego krew w żyłach zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.

3-latka zawisła na parapecie 8. piętra! Przerażające nagranie trafiło do sieci [WIDEO]
3-latka wyszła przez okno i omal nie spadła z 8. piętra. Na szczęście została uratowana w ostatniej chwili. Mężczyzna, który pomógł jej uniknąć śmierci, stał się...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze