Powiedzieli sobie "tak"! Laura i Karol ze "ŚOPW" zostali małżeństwem i pochwalili się zdjęciem ze ślubu [FOTO]

Laura i Karol, których widzowie z pewnością pamiętają z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", zostali małżeństwem! Ślub odbył się w minioną sobotę. Zakochani podzielili się na Instagramie romantycznym kadrem z tego wyjątkowego dnia.

Laura Wielich i Karol Maciesz wzięli ślub

Laura Wielich i Karol Maciesz wzięli ślub. Radosną nowiną podzielili się w mediach społecznościowych. Zakochani, którzy od ponad dwóch lat tworzą szczęśliwy związek, powiedzieli sobie "tak" i złożyli przysięgę małżeńską 30 września 2023 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gliwicach. Zdjęcie z tego wyjątkowego dnia opublikowali na Instagramie. Do romantycznego kadru dodali dwa romantyczne cytaty.

"Jestem z tobą wszędzie jeśli tylko myślisz o mnie."

"Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie."

Pod publikacją uczestników 5. "Ślubu od pierwszego wejrzenia" posypały się gratulacje.

Zaskakujący początek znajomości Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Historia Laury i Karola jest wyjątkowa i insprującą. Jest dowodem na to, że miłość można znaleźć wszędzie i nigdy nie można rezygnować z poszukiwań. W 2021 roku widzowie poznali uczestników 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wśród nich byli: Laura Wielich i Karol Maciesz.

Karol ze "ŚOPW" pokazał swoje pierwsze wiadomości z Laurą. Od jakich słów zaczęła się ich miłość? [FOTO]
Laura Wielich i Karol Maciesz stworzyli parę dopiero po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci połączyli ich z zupełnie innymi partnerami. Tamte związki nie przetrwały próby czasu. A znajomość Laury i Karola...

Choć w eksperymencie eksperci połączyli ich z innymi partnerami, nie żałują swojego udziału w show. Przypomnijmy, ona wzięła ślub z Maciejem Książkiem, a on z Igą Śmiechowicz. Te relacje nie przetrwały próby czasu, a aranżowane małżeństwa zakończyły się rozwodami. Jednak los odmienił się niedługo po zakończeniu emisji programu, a internetowa znajomość przerodziła się w miłość. W marcu tego roku zakochani świętowali drugą rocznicę związku, a w czerwcu Karol oświadczył się Laurze.

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oświadczył się Laurze! Jak wyglądały zaręczyny? Wszystko wiemy! [FOTO]
Laura Wielich i Karol Maciesz zaręczyli się! Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzielił się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jego Instagramie pojawiły się romantyczne zdjęcia z wyjątkowego wieczoru. Pod...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Powiedzieli sobie "tak"! Laura i Karol ze "ŚOPW" zostali małżeństwem i pochwalili się zdjęciem ze ślubu [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.