Powstanie druga część filmu "Mamma Mia!" - niespodziewana kontynuacja po 7 latach ciszy!

Ostatnio pojawia się coraz więcej zaskakujących wiadomości na temat kontynuacji filmowych i telewizyjnych hitów sprzed kilku lat. Tym razem dowiedzieliśmy się, że nadchodzi sequel kinowego przeboju "Mamma Mia!".

Pierwsza część "Mamma Mia!" powstała w 2008 roku. W filmie zagrała Meryl Streep oraz Pierce Brosnan. Produkcja okazała się wielkim sukcesem i przyciągała do kin prawdziwe tłumy.

Widzom bardzo przypadła do gustu historia przyszłej panny młodej o imieniu Sophie, która pragnie żeby do ołtarza poprowadził ją ojciec, więc robi wszystko, aby do tego doprowadzić. Zadanie nie jest proste, gdyż nie tylko nigdy nie poznała go osobiście, ale nawet nie wie kim on jest! Na podstawie pamiętnika swojej matki wytypowała trzech mężczyzn, których podejrzewa o możliwość bycia jej ojcem i stara się odkryć właściwego.

Minęło 7 lat i nagle słyszymy o planach odnośnie drugiej części "Mamma Mia!". Bardzo niewiele na razie wiadomo na ten temat, ale projekt należy do producentki zarówno poprzedniego filmu, jak i broadwayowskiego musicalu, na podstawie którego powstał kinowy obraz. Prawdopodobnie znów zobaczymy Meryl Streep i Pierce'a Brosnana, choć może w mniejszych rolach.

Pozostaje tylko czekać na kolejne informacje.

Cieszycie się na myśl o sequelu, czy może uważacie, że nie powinien powstawać?

Oceń ten artykuł 19 1

Ogólna ocena Powstanie druga część filmu "Mamma Mia!" - niespodziewana kontynuacja po 7 latach ciszy! to: 95% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.
Komentarze