Powstanie kinowa wersja "Słonecznego patrolu" - w filmie zagra m.in. Zac Efron i Pamela Anderson!

Wytwórnia Paramount postanowiła przypomnieć widzom o kultowym serialu "Słoneczny patrol". Od paru lat planowano pełnometrażowy film i wreszcie projekt ruszył. Znana jest już część obsady, na którą złożą się gwiazdy serialowej wersji i aktorzy, którzy zdobyli sławę dużo później!

Amerykański serial "Baywatch" (polski tytuł: "Słoneczny patrol") był realizowany w latach 1989-2001. Zdobył niewiarygodną popularność w wielu krajach, w tym w Polsce. Widzowie śledzili losy grupy ratowników wodnych z Los Angeles.

Wielu z Was na pewno doskonale pamięta charakterystyczne czerwone stroje kąpielowe, "C.J." Parker graną przez seksowną Pamelę Anderson i Mitcha o zniewalającym uśmiechu (w jego roli David Hasselhoff). Bieg ratowników do wody, pokazany w zwolnionym tempie, stał się wręcz legendarny.

Fabuła serialu składała się z nieustannych rozterek miłosnych roznegliżowanych bohaterów i dramatycznych akcji ratunkowych. Na początku "Słoneczny patrol" miał wielu fanów, później stał się obiektem żartów, jako typowy amerykański serial, w którym najważniejsi są seksowni aktorzy.  Tak czy inaczej, "Baywatch" był wielkim fenomenem telewizyjnym.

Już w przyszłym roku ukazać ma się wersja kinowa, w której zobaczymy nietypową mieszankę aktorską. Zagra zarówno Pamela Anderson i David Hasselhoff, jak i ulubieniec dzisiejszych nastolatek Zac Efron! Gwiazdą filmu "Baywatch" ma zostać Dwayne Johnson, znany z serii "Szybcy i wściekli".

Co o tym sądzicie?

Przypomnijmy sobie intro "Słonecznego patrolu"! Jakość obrazu jest bardzo słaba, ale to utwór w tle najsilniej przypomina serial, prawda?

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Powstanie kinowa wersja "Słonecznego patrolu" - w filmie zagra m.in. Zac Efron i Pamela Anderson! to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze