Powstanie kolejna edycja "Top Model"? Marcin Tyszka mówi o nowych projektach

Dwunasty sezon "Top Model" dobiegł końca. Czy stacja TVN planuje realizację kolejnej edycji? Marcin Tyszka w instagramowym wpisie zadał fanom show ważne pytanie.

Dominik Szymański wygrał dwunasty sezon "Top Model"

Na początku września stacja TVN tradycyjnie rozpoczęła emisję nowej edycji "Top Model". Przez ostatnie kilka tygodni widzowie mogli śledzić zmagania uczestników dwunastego sezonu show. Wielu fanów programu jest zgodnych, że w tym roku jurorzy postawili na naprawdę mocne osoby, dlatego rywalizację pomiędzy nimi oglądało się z dużą przyjemnością.

Po emocjonalnym rollercoasterze, obfitym w liczne dramy w gronie uczestników, nadszedł czas na wielki finał. Zwycięzcą dwunastej edycji "Top Model" został Dominik Szymański. Mieszkający w Siedlcach 21-latek zdobył 200 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modelek i modeli oraz sesję okładkową w magazynie modowym.

Marcin Tyszka pisze o kolejnej edycji "Top Model"

Jeśli mówimy o kuciu żelaza, póki jest gorące, to w przypadku "Top Model" jego temperatura spada z roku na rok. Formuła show praktycznie od początku emisji nie uległa zmianie, więc widzowie tak naprawdę wiedzą, czego można spodziewać się w każdym sezonie. Konflikty pomiędzy uczestnikami, naga sesja czy skomplikowany wybieg nie są już raczej czymś, co angażuje widownię tak samo, jak jeszcze kilka lat temu. Dlatego w ostatnim czasie niektórzy fani programu sugerują nawet przerwę w emisji, aby wypracować nową i atrakcyjniejszą formułę.

Jak się jednak okazuje, TVN prawdopodobnie w przyszłym roku wyprodukuje trzynastą edycję show. Choć nadawca jeszcze tego oficjalnie nie potwierdził, to juror zapytał widzów w swoim instagramowym wpisie, czy będą czekać na kolejny sezon "Top Model" z tym samym składem jury.

I zamykamy 12. sezon. Dzień po finale zawsze bardzo nostalgiczny... Tyle było pracy, świateł, emocji. Teraz chwila relaksu i czas ruszyć z nowymi projektami... Kto czeka na kolejną edycję "Top Model"? No i oczywiście na nas?

– wyznał, publikując zdjęcie drzwi swojej garderoby na planie programu.

Oceń ten artykuł 0 0