Prawie włamali się do sąsiada, kiedy nagle... trafili na owczarka! [WIDEO]

Psy stróżujące potrafią bronić swojego terenu! Widać to chociażby na nagraniu, które trafiło do sieci. Przedstawia ono zapis z kamer monitoringu, który uwiecznił bohaterską akcję owczarka belgijskiego: pies powstrzymał włamywaczy!

Odważny pies

Coraz większą popularność zyskuje nagranie na TikToku, które przedstawia rejestr z kamer monitoringu przy jednym z domów. Uwieczniły one pewną niezwykłą próbę włamania. Nad ranem, tuż po godzinie 5, dwójka nastolatków podjęła się wtargnięcia na obcy teren. Jedna z osób stała na czatach, druga powoli wślizgnęła się do ogrodu, skąd zapewne chciała wejść do domu. Wtedy błyskawicznie zareagował Loki – owczarek belgijski. Pies od razu wybiegł na włamywaczy, którzy przestraszyli się i zaczęli uciekać w popłochu. Loki pobiegł za nimi dalej, jeszcze bardziej napędzając im stracha. Całe zajście zostało uwiecznione przez monitoring.

 

@sumwatkewt #dogs #protection @aussie_ranga404 ♬ original sound - sumwatkewt

Owczarek belgijski – jak wygląda?

Owczarki belgijskie to bardzo bystre i inteligentne psy, które często są wykorzystywane w policji, a prywatnie właściciele kochają ich charakter psów stróżujących. Co ciekawe, istnieje mnóstwo odmian owczarka belgijskiego – np. malinois (jasna sierść, czarna maska), groenendael (jednolita długa, czarna sierść). Te psy są bardzo czujne i szybko się uczą, jednak wcale nie należą do najłatwiejszych do wychowania! Jednak jeśli zapewni im się opiekę, czas i zaangażowanie, staną się niesamowitymi, rodzinnymi kompanami, strzegącymi swojej rodziny!

Rekin krążył wokół ludzi. Niczego nie zauważyli... [WIDEO]
To nagranie mrozi krew w żyłach! Dron nagrywał kąpiących się w oceanie ludzi, kiedy nagle w pobliżu zaczął krążyć rekin. Osoby w wodzie znalazły się w śmiertelnym...

Rekiny coraz odważniejsze. Pojawiły się w Grecji! [WIDEO]
Do miejsc, w których w ostatnim czasie zaobserwowano rekiny, dołącza grecka wyspa Kos. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać kształt przypominający drapieżnika. Turyści są...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze