Produkcja "Rolnik szuka żony" w najnowszym zwiastunie zdradziła wybór Waldemara? "Będzie ciekawie"

Czyżby doniesienia medialne na temat wyboru Waldemara z programu: "Rolnik szuka żony 10" okażą się prawdą? Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun, który sporo zdradza!

Kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek programu „Rolnik szuka żony 10”? Emisja w niedzielę 19.11.2023 w TVP 1. Co się wydarzy? Zwiastun

Co przyniesie nowy odcinek programu: „Rolnik szuka żony 10”? Kiedy i gdzie go oglądać? W programie TV na niedzielę 19 listopada show zajmuje miejsce w wieczornym paśmie (godz. 21:15). Powtórki „Rolnika…” są dostępne także online: na platformie vod.tvp.pl.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Uczestnicy „RszŻ 10” to: Agnieszka, Anna, Artur, Dariusz i Waldemar. Widzowie zdążyli już poznać wspominanych bohaterów, a także kandydatki i kandydatów, którzy pojawili się na ich gospodarstwach. Jakie będą ostateczne wybory? Tego na razie nie wiadomo, ale najnowszy zwiastun uchyla rąbka tajemnicy na temat nadchodzącego epizodu. Widać na nim m.in. Waldemara, który kroczy za rękę z Ewą…

Waldemar i Ewa z „Rolnik szuka żony 10” razem w zwiastunie nowego odcinka

Na najnowszym wideo słychać także, jak „Waldi” zwraca się do piosenkarki:

W naszej historii będzie ciekawie – na co Ewa odpowiada krótkim „no”.

W tym samym czasie widać także drugą z kandydatek rolnika – Dorotę – piszącą coś na kartce.
W zwiastunie został także pokazany moment spaceru Waldemara i Ewy – para trzymała się za ręce.

Czyżby właśnie w ten sposób produkcja „zdradziła”, kogo wybierze wspomniany bohater? Wiele na to wskazuje!

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony 10” pod lupą widzów

W komentarzach pod najnowszym nagraniem fani „Rolnika…” dzielili się swoimi przemyśleniami. Spora grupa odczytała fragmenty z Waldemarem i Ewą jako wyjawienie decyzji mężczyzny. Niektórzy łączyli taki obrót spraw z niedawnymi doniesieniami medialnymi. Przypomnijmy: według jednego z portali Waldek miał wybrać właśnie wspomnianą kandydatkę, ale następnie sytuacja między nimi mocno się skomplikowała.

Ewa nie za bardzo chciała kontynuować z nim znajomość, ale po obejrzeniu kilku odcinków programu zrozumiał, że musi ratować wizerunek i tylko ona może mu pomóc. Tuż przed nagraniami do finałowego odcinka odwiedził ją z kwiatami w rodzinnym domu i prosił, by nadal występowali jako para. Ewka musiała powiedzieć „nie”, bo sąsiedzi widzieli, jak wściekły odjechał spod jej domu i więcej nie wrócił. Całe miasteczko huczało od plotek – donosi „Show News”.

Czy przeczucia internautów okażą się słuszne? Niebawem się o tym przekonamy! Czekacie na nowy odcinek programu: „Rolnik szuka żony”?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Waldemar z "Rolnika..." odesłany z niczym przez jedną z kandydatek? W mediach huczy od plotek!
Jak potoczyły się dalsze losy uczestników programu: "Rolnik szuka żony 10"? Jakich wyborów dokonali bohaterowie? Odpowiedzi na te pytania przyniosą nowe odcinki show. W mediach pojawiły się jednak pewne "przecieki"...

Oceń ten artykuł 0 0