Program randkowy o Dodzie tematem żartu Tomasza Fornala. Wokalistka ocenia szanse siatkarza!

Siatkarz Tomasz Fornal został ostatnio zapytany o program "Doda. 12 kroków do miłości". Sportowiec pozwolił sobie na żart z popularnego formatu, teraz zdecydował się wyjaśnić swoje słowa.

"Doda. 12 kroków do miłości". Tomasz Fornal żartuje z programu

Tomasz Fornal został zapytany o słynne show nadawane przez Polsat w wywiadzie. Reporter Paweł Pyziak zapytał sportowca, czy oglądał program z Dodą. Ten odpowiedział ze śmiechem, że może powinien zgłosić się do tego formatu. Dodatkowo Tomasz Fornal zaprosił popularną piosenkarkę na siatkarski mecz reprezentacji Polski. Media szybko podchwyciły wypowiedź sportowca, która spotkała się z entuzjastyczną reakcją. Siatkarz wytłumaczył się ze swojego żartu i był wyraźnie zaskoczony, że spotkał się on z takim zainteresowaniem świata mediów. Oto, co powiedział w programie "Misja Sport":

Nie miałem kontaktu (z Dodą – przp. Red.), to był mimowolny żart w wywiadzie z redaktorem Pyziakiem i teraz żyje on swoim życiem. Sądzę, że do jakiegokolwiek spotkania raczej nie dojdzie. Jeżeli media rozpisują się na ten temat, to może jestem po prostu interesującą osobą.

Doda komentuje zaproszenie Fornala. "Niech mnie zaprasza osobiście"

Na antenie RMF FM Darek Maciborek zapytał Dodę o sprawę z Tomaszem Fornalem. Wokalistka zaznaczyła, że siatkarz może być dla niej za młody, jednak zachęciła go, aby był odważny i osobiście zaprosił ją na mecz:

Jak gdzieś tam znajdzie jakąś odwagę cywilną, to niech mnie zaprasza osobiście na mecze, a nie przez sieć. Sieć to można, wiesz... łowić złote rybki, a nie królową.

Rozmowy z Dodą można posłuchać tutaj:

"Doda. 12 kroków do miłości". Co to za program?

Kilka tygodni temu odbyła się premiera pierwszego odcinka programu "Doda. 12 kroków do miłości". Główna bohaterka formatu, popularna Doda, umawia się na 12 randek z różnymi mężczyznami. W ten sposób próbuje ona znaleźć wymarzonego partnera. Po każdej randce wokalistka udaje się na spotkanie z psychologiem, Leszkiem Melibrudą, z którym omawia popełnione błędy i uzyskuje wskazówki, które pomogą jej lepiej funkcjonować w relacjach.

Program "Doda. 12 kroków do miłości" można oglądać na antenie Telewizji Polsat w każdą sobotę o godzinie 20:00.

"Top Model 11". To on zdobył srebrny bilet! Kim jest 19-letni kandydat?
Fabian Sokołowski zdobył srebrny bilet jedenastej edycji "Top Model". Teraz 19-latek będzie musiał zawalczyć o miejsce w domu modeli i modelek. Czy uda mu się dostać do programu?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze