"Progres idzie w stronę słońca". Ewelina Lisowska wyprężyła pośladki w szpagacie [FOTO]

Ta piosenkarka "nie bierze jeńców"! Ewelina Lisowska wie, jak zachwycić internautów. Niedawno opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych uwodzicielski kadr z treningu gimnastyki artystycznej. Dodatkowo, ujawniła radosną nowinę! Sami oceńcie, jak prezentuje się jej szpagat.

Kim jest Ewelina Lisowska?  

To polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Wydała cztery solowe albumy. Dwie wydane przez nią płyty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych w Polsce. Za sprzedaż swoich albumów otrzymała dwie złote płyty. Jest laureatką wielu nagród muzycznych. Ewelina Lisowska wygrała taneczne show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz zdobyła trzecie miejsce w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Największą sławą zyskała za sprawą utworów: „W stronę słońca” (2012 rok) i „Nowe horyzonty” (2014 rok), czy „Prosta sprawa” (2016 rok).    

Ewelina Lisowska wyprężyła pośladki w szpagacie

Do sieci trafiło zdjęcie, na którym 30-letnia gwiazda zaprezentowała się w szpagacie. Ewelina Lisowska wyeksponowała pośladki i sfotografowała swój gimnastyczny wyczyn. Zachwycający kadr opatrzyła wymownym wpisem, w którym ujawniła, co przygotowuje dla fanów:

A w wolnych chwilach… próbuję zrobić szpagat. Jeszcze trochę i będzie! Nigdy w życiu mi się nie udało, więc jestem bliżej niż kiedykolwiek.
Dumna z progresu.
Dla uspokojenia powiem, że postęp z nową płytą też jest, ale chyba prędzej zrobię szpagat. Muzyka to nie fabryka gwoździ, więc wszystko w swoim czasie
– zakomunikowała Ewelina Lisowska. 

"Progres idzie w stronę słońca"

Trzeba przyznać, że nawet niepełny szpagat w wykonaniu piosenkarki wygląda imponująco. Ewelina Lisowska pokazuje, że nie próżnuje i chce pozostać w formie. Internauci oczywiście nie skąpią pochlebnych komentarzy i „płomiennych” reakcji. Trudno nie zgodzić się z lawiną pozytywnych słów uznania dla gwiazdy:

Aparatka.

Boli od samego patrzenia.

Brawo!

Niezwykła kobieta.

Progres idzie w stronę słońca.

Ale wyrobiona.

Rewelacyjnie!

Czytaj też:

Ewelina Lisowska "przed operacjami plastycznymi i po". Wokalistka chwali się metamorfozą! [FOTO]
Ewelina Lisowska opublikowała na Instagramie zaskakujące zestawienie zdjęć. "Przed operacjami plastycznymi i po" - podpisała fotografie. Artystka postanowiła w ten sposób uciąć spekulacje na temat tego,...

Oceń ten artykuł 1 3

Ogólna ocena "Progres idzie w stronę słońca". Ewelina Lisowska wyprężyła pośladki w szpagacie [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze