Przemysław Kossakowski wziął potajemny ślub? Na palcu podróżnika pojawiła się obrączka

Czy Przemysław Kossakowski stanął na ślubnym kobiercu po raz trzeci? W internecie pojawiają się spekulacje, że serce podróżnika zdobyła terapeutka, z którą miał przyjemność współpracować.

fot. Instagram/przekossakowski
fot. Instagram/przekossakowski

Co się dzieje z Przemkiem Kossakowskim?

Reporter w ostatnim czasie dzielił się postępami w remoncie Domu Wytchnieniowego dla Rodziców i Opiekunów Osób z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi. Przypomnijmy, że dwa lata temu Kossakowski, znany z programów takich jak "Kossakowski. Inicjacja", "Down the Road. Zespół w trasie" oraz "Project Cupid", zaskoczył publiczność decyzją o zawieszeniu swojej aktywności w mediach. Następnie poświęcił się edukacji i działalności w Arterytorium.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska tworzyli małżeństwo przez 3 miesiące

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - uznawani za idealnie dopasowaną parę - szybko stali się ulubieńcami Polaków. Tym większe zaskoczenie wzbudziła informacja o tym, że ich małżeństwo zakończyło się właściwie tuż po ślubie. Według doniesień to 49-letni w tamtym czasie reporter zdecydował się na rozstanie i opuścił wspólne mieszkanie z żoną. Wojciechowska wydała wtedy oświadczenie, w którym wspomniała:


Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa.

Przemysław Kossakowski ożenił się po raz trzeci?

Przemysław Kossakowski, którego życie miłosne nie raz było tematem gorących dyskusji, znów zaskoczył wszystkich. Według Pudelka podróżnik prawdopodobnie po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Tym razem jego serce miałaby podbić terapeutka Patrycja Bartoszak, którą poznał podczas pracy nad programem "Down the Road. Zespół w trasie". Internauci zawsze czujni na wszelkie zmiany w życiu gwiazd szybko dostrzegli, że Kossakowski zaczął nosić obrączkę. Co więcej, Patrycja Bartoszak, teraz znana jako Bartoszak-Kossakowska, zdecydowała się na zmianę nazwiska, co tylko podsyciło plotki o ich ślubie. Zmiany te widoczne są na stronie fundacji "Arterytorium", którą para prowadzi wspólnie, a także w innych oficjalnych rejestrach. Do tej pory ani Kossakowski, ani terapeutka nie skomentowali medialnych spekulacji dotyczących ich małżeństwa. Czy milczenie pary oznacza potwierdzenie tych doniesień? 

Przemek Kossakowski ma zęby Michała Wiśniewskiego?! "Z czasów pracy w telewizji zostało mi trochę pamiątek" [FOTO]
Przemek Kossakowski ma zęby Michała Wiśniewskiego?! Prowadzący "Down the Road. Zespół w trasie" podzielił się zaskakującą historią na swoim Instagramie. Wyznał, skąd ma tak niezwykłą pamiątkę i jaka łączy się z nią historia.

Oceń ten artykuł 0 0