Przeprowadzono sekcję zwłok Gabriela Seweryna. Są wyniki

Śmierć znanego z programu "Królowe życia" Gabriela Seweryna wstrząsnęła opinią publiczną. Znany projektant i celebryta zmarł nagle w wieku 56 lat. Teraz pojawiły się wyniki przeprowadzonej w czwartek sekcji zwłok.

Śmierć Gabriela Seweryna

We wtorek 28 listopada 2023 roku media obiegła wstrząsająca wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna, projektanta futer i celebryty znanego z programu stacji TTV pt. „Królowe życia”. Mężczyzna zmarł nagle w wieku 56 lat. Wcześniej trafił na SOR, co potwierdziła Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego:

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny

W związku z niejasnościami w sprawie śmierci Gabriela Seweryna prokuratura wszczęła śledztwo.

W związku ze zgonem 56-letniego mężczyzny, do którego doszło w Głogowie, prowadzimy czynności śledcze, które mają ustalić okoliczności i przyczyny zgonu tego mężczyzny. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok i tyle mogę powiedzieć. Na chwilę obecną jest za wcześnie, żeby tutaj mówić o jakichś innych szczegółach

– powiedziała TVN24 rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy, prokurator Lidia Tkaczyszyn.

Ujawniono wyniki sekcji

Sekcja zwłok Gabriela Seweryna została przeprowadzona w czwartek. Teraz znane są jej wyniki. Rzeczniczka prokuratury przekazała, że wykluczono obrażenia ciała, ale nie udało się ustalić przyczyny śmierci. „Zostaną przeprowadzone dodatkowe badania toksykologiczne pod kątem zażycia narkotyków, alkoholu i innych niedozwolonych farmaceutyków” – podaje TVN24. Ich szczegóły powinny być znane za około dwa tygodnie.

Oceń ten artykuł 1 3

Ogólna ocena Przeprowadzono sekcję zwłok Gabriela Seweryna. Są wyniki to: 25% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.