Przerażający karambol w USA. Brało w nim udział ok. 50 samochodów [WIDEO]

Do przerażającego karambolu doszło w amerykańskim stanie Pensylwania. Samochody wpadały na siebie, a kierowcy nic nie mogli zrobić. Zginęły co najmniej trzy osoby. W sieci pokazano nagranie incydentu.

USA. Przerażający karambol na autostradzie

Mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się na autostradzie międzystanowej nr 81 w amerykańskim stanie Pensylwania. Dla kierowców w tamtym regionie był to bardzo ciężki dzień. Gęsta mgła, burza śnieżna i silny wiatr sprawiły, że kierowcy nie mogli zapanować nad swoimi samochodami. W pewnym momencie, około 80 kilometrów na zachód od miasta Allentown, doszło do karambolu. Przerażające nagranie zdarzenia pojawiło się w sieci:

Na filmie opublikowanym w Internecie widać, jak samochód wjeżdża w stojący obok jezdni znak drogowy. Następnie można zobaczyć, jak jedna z ciężarówek uderza w tył innej, która znajdowała się przed nią. Po chwili dwa kolejne auta z impetem wjeżdżają w pojazd ciężarowy.

Myślałem, że nadjeżdżający kierowcy będą wiedzieć, że trzeba zwolnić, ale nikt nie zwalniał

– powiedział autor nagrania w rozmowie ze stacją CNN.

Karambol w Pensylwanii. Nie żyją co najmniej trzy osoby

Lokalne media poinformowały, że w karambolu na autostradzie brało udział ok. 40 aut. Według niektórych szacunków w wypadku mogło uczestniczyć nawet ok. 60 pojazdów. Akcja ratownicza była utrudniona ze względu na dym i płomienie wydobywające się z rozbitych samochodów. Niestety, służby potwierdziły, że w zdarzeniu śmierć poniosły co najmniej trzy osoby. Rannych zostało ok. 20 osób, które przewieziono do szpitali. Departament Transportu Pensylwanii poinformował, że wszystkie pasy autostrady w pobliżu miejsca, gdzie doszło do tego przerażającego incydentu, zostały zamknięte.

Szalona jazda pługiem po autostradzie. 50 samochodów uszkodzonych, 12 osób rannych [WIDEO]
Nieprawdopodobne zdarzenie na międzystanowej autostradzie w stanie Ohio w USA. Kierowca pługa uszkodził co najmniej 50 samochodów, doprowadzając tym samym do licznych wypadków. Rannych zostało 12 osób.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze