Przypadkowo nagrał awaryjne lądowanie w Jastarni. Niewiele brakowało, a skończyłoby się to tragicznie! [WIDEO]

W Internecie pojawiło się nagranie ze startu awionetki w Jastarni. Na filmie można jednak zobaczyć, że krótko po starcie maszyna ma problemy i zaczyna opadać. Okazało się, że pilot musiał awaryjnie lądować na wodzie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Awaryjne lądowanie awionetki w Jastarni

W niedzielne popołudnie, 4 września w Jastarni, miał miejsce niepokojący wypadek. Pewien mężczyzna chciał nagrać telefonem start awionetki, nie spodziewał się jednak, że nie wszystko pójdzie po myśli pilota. Maszyna rozpędziła się i wzbiła w powietrze, jednak nagle zaczęła się trząść i opadać. Awionetka zniknęła za drzewami, a mężczyzna udał się na plażę sprawdzić, czy nie doszło do katastrofy. Na filmie słychać jego komentarz:

Wyglądało, jakby wpadł do wody

Na miejscu zastał samolot, który wylądował na wodzie. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało – na pokładzie znajdowały się 4 osoby.

Akcja ratunkowa

Tuż po awaryjnym lądowaniu awionetki na miejscu zjawiło się pogotowie, straż pożarna i policja. Cztery osoby na pokładzie awionetki wyszły cało z tego wypadku.

Na szczęście w miejscu lądowania było płytko, a niewielka prędkość sprawiła, że nikomu nic się nie stało. (...) Gdy jednostki ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia, pasażerowie i pilot znajdowali się już na brzegu. Samolot siłami ratowników również przetransportowano na brzeg

– poinformowała Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

Zdjęcia z miejsca zdarzenia znalazły się również na Facebooku. O szczegółach akcji ratunkowej można przeczytać w poście na Facebooku, który opublikowała Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku. 

Przechodziła przez pasy, kiedy z impetem uderzyło w nią auto [DRASTYCZNE WIDEO]
Policja w Zielonej Górze opublikowała drastyczne nagranie z wypadku, który miał miejsce w piątek 2 września. Kierowca forda z impetem wjechał w kobietę, która schodziła z przejścia dla...

Samolot spadł w pobliżu namiotu cyrkowego. 2 osoby nie żyją
Samolot spadł na parking, położony nieopodal namiotu cyrkowego. W tym rozgrywało się wówczas przedstawienie. Publiczność liczyła 900 osób. Policja prowadzi śledztwo. W ostatnim czasie do...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze