Publiczność nie mogła opanować wzruszenia... Złoty przycisk w "Mam Talent"! [WIDEO]

Lata mijają, a kolejne edycje "Mam Talent" cieszą się niesłabnącą popularnością. Pod koniec maja wystartował 17. sezon "America's Got Talent". Okazuje się, że uczestnicy nadal potrafią zaskoczyć jurorów i publiczność. W czasie przesłuchań swoim występem zachwyciła i poruszyła Lily Meola.

Wzruszający występ w "Mam Talent"

Lily Meola postanowiła spróbować swoich sił w castingach do 17. edycji "America's Got Talent". Przed całym światem zaprezentowała autorski utwór "Daydream". Piosenkę zadedykowała swojej niedawno zmarłej mamie, przy której trwała do ostatnich chwil. Poruszający występ sprawił, że w oku niejednego widza zakręciła się łezka, a uczestniczka udowodniła, że ma niepowtarzalny talent wokalny.

Złoty przycisk od Heidi Klum

Publiczność była zachwycona, sędziowie również nie szczędzili komplementów. Uczestniczkę nagrodzono gromkimi brawami i owacjami na stająco. Umiejętności Lily w wyjątkowy sposób postanowiła docenić Heidi Klum. Jurorka przyznała, że brakuje jej słów, by wyrazić, jak bardzo poruszające było dla niej to wystąpienie. W związku z tym uderzyła w złoty przycisk, który zagwarantował kobiecie awans bezpośrednio do półfinałów "America's Got Talent"!

Nikt nie spodziewał się takiego show! Śpiewaczka operowa zaskoczyła wszystkich wieloma głosami [WIDEO]
Na castingach do "Mam Talent" pojawiają się tysiące wokalistów. Każdy z nich ma nadzieję, że oczaruje jurorów. Jednak przy tak dużej konkurencji bardzo trudno się wyróżnić. Ostatnio w przesłuchaniach wzięła udział 23-letnia śpiewaczka...

Jurorzy odwracali wzrok od tego, co działo się na scenie! Przerażający występ w "Mam Talent" [WIDEO]
Uczestnicy 17. edycji "America's Got Talent" nie przestają zaskakiwać. By dostać się do kolejnego etapu, trzeba się wyróżnić. Ci, którzy pojawiają się na castingach próbują zrobić to na różne sposoby. Ostatnio skrajne emocje wywołał pewien...

Publiczność płakała, jurorzy w szoku! Poruszający występ 21-latka w "Mam Talent" przejdzie do historii [WIDEO]
Avery Dixon przejdzie do historii "America's Got Talent". Występ 21-latka poruszył jurorów i widzów. Pokaz jego umiejętności został doceniony złotym przyciskiem! Co to były za emocje!

 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze