REVO wyjaśnia, dlaczego znów zniknął z YouTube'a. "Powodowało to w mojej głowie spory stres"

REVO znów zniknął ze swojego kanału na YouTube. Twórca wyjaśnił teraz, co stoi za powodem jego nieobecności. Jednocześnie zapowiedział też swój powrót.

Tomasz Bagiński, znany w sieci jako REVO, od kilkunastu miesięcy prowadzi na YouTube kanał commentary. Internetowy twórca trafnie punktował niewłaściwe zachowania rodzimych influencerów, jednak od pewnego czasu jest nieco mniej aktywny.

REVO znów nieaktywny na swoim kanale

To nie pierwszy raz, gdy popularny youtuber niespodziewanie znika z YouTube. Po raz pierwszy stało się to ponad rok temu. Twórca wytłumaczył wówczas widzom, że musiał na pewien czas odciąć się od mediów społecznościowych, ponieważ toczył batalię sądową, którą ostatecznie udało mu się wygrać.

Choć nic nie wskazywało na to, że REVO ponownie zniknie ze swojego kanału, to od trzech miesięcy nie opublikował na nim żadnego filmu. Ostatni z nich zamieścił na początku września. Warto tu podkreślić, że youtuber mimo tego jest aktywny w mediach, bo prowadzi obecnie wraz z Gimperem popularny podcast pt. "Zgrzyt".

REVO Zapowiada powrót na swój kanał

Ostatnio jeden z internautów opublikował mocny wpis na X, w którym skrytykował Tomasza za jego kolejną niewyjaśnioną nieobecność na kanale. Twórca nie przeszedł obok niego obojętnie i zamieścił swoją odpowiedź, w której zapowiedział powrót do tworzenia filmów na swoim kanale.

Wrócę do prowadzenia kanału w formule newsów (lub innej), ale najpierw chcę wszystko poukładać. Do tej pory "Zgrzyt", streamowanie i wrzucanie filmów było na zasadzie: "dobra, jakoś to będzie" i powodowało to w mojej głowie spory stres, który z czasem mnie wyniszczał. Teraz chcę wszystko zaplanować i czuję, że jestem na dobrej drodze

– wyznał.

"Zgrzyt" kręci topowe liczby (w kategorii podcast), ostatnio wróciłem do streamowania na Twitchu, chcę ustalić konkretne dni kiedy się odpalam i jak ułożę te dwie aktywności, to wezmę się za koncept na kanał. Ostatecznie to wszystko ma sprawić, że przestanę znikać co kilka miesięcy, tylko będę mógł stabilnie działać

– dodał.

REVO podziękował również widzom za to, że nie zapominają o nim, mimo dłuższych przerw w prowadzeniu internetowej działalności.

Oceń ten artykuł 0 0