Radosław Majdan poruszająco o zmarłej mamie. Pokazał archiwalne zdjęcia

Radosław Majdan kilka miesięcy temu pożegnał mamę - Halinę. 1 listopada mąż Małgorzaty Rozenek opublikował na Instagramie wspomnieniowy wpis, który opatrzył także archiwalnymi kadrami z rodzicielką.

Halina Majdan nie żyje

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stanowią jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Doskonale widać to po liczbach, jakie widnieją na ich instagramowych profilach. Konto byłej już prowadzącej program: „Dzień Dobry TVN” śledzi ponad 1,5 mln internautów, a jej męża: blisko 300 tysięcy. Małżonkowie chętnie dzielą się w sieci kadrami oraz nagraniami będącymi „wycinkami” z ich codzienności. To właśnie tam pojawiły się m.in.zdjecia z ich ślubu, a także informacja o narodzinach synka Majdanów: Henia.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

1 listopada to czas zadumy i refleksji. W uroczystość Wszystkich Świętych były piłkarz opublikował osobistą galerię. Na fotografiach znalazła się jego mama – Halina Majdan, która zmarła w lutym br.

Przesuń w prawo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan)

Radosław Majdan wspomina mamę

Wśród kadrów znalazły się m.in. obrazy z różnych etapów życia byłego piłkarza. „Łącznikiem” wszystkich fotosów jest mama Radosława. Do wspomnianych zdjęć Majdan dodał krótki, aczkolwiek wiele mówiący wpis:

Bardzo za Tobą tęsknimy Mamusiu.

W komentarzach internauci dzielili się swoimi przemyśleniami, a także przesyłali wiele słów wsparcia w stronę autora postu:

Mama na pewno bardzo Was kochała. Tęsknota pozostanie… a miłość jest ponad wszystko!

Teraz to są nasze anioły które nas wspierają.

Rad, nawet nie wiesz, jak bardzo rozumiem Twój ból.

Gwiazda "Barw szczęścia" w żałobie. Dodała przejmujący wpis. "Ból jest tak wielki" [FOTO]
Znana z serialu "Barwy szczęścia" czy z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" aktorka Monika Dryl mierzy się z bolesną stratą. O wszystkim poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Jak przyznaje, postanowiła skorzystać z...

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Radosław Majdan poruszająco o zmarłej mamie. Pokazał archiwalne zdjęcia to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.