Radosny wpis Macieja Kurzajewskiego. Zewsząd napływają gratulacje

Maciej Kurzajewski oficjalnie podzielił się swoją radością. To dla dziennikarza kolejny sukces. Gratulacjom nadsyłanym przez fanów nie ma końca.

Kolejny sukces Macieja Kurzajewskiego

W życiu zawodowym Macieja Kurzajewskiego ostatnimi czasy sporo się zmieniło. Na początku roku z Katarzyną Cichopek, z którą prywatnie związany jest od 2022 roku, pożegnał się z „Pytaniem na śniadanie”. W TVP jednak pozostał, bo już po odejściu z programu śniadaniowego relacjonował skoki narciarskie, ostatnio zaś do TVP Historia powrócił teleturniej „Giganci historii” z jego udziałem. Do tego dziennikarz i jego ukochana ruszyli z własnym kanałem w serwisie YouTube. Niedawno ukazał się pierwszy odcinek ich podcastu zatytułowanego „Serio?”.

Choć Maciej Kurzajewski nie może narzekać na brak zajęć, w natłoku zawodowych obowiązków znajduje czas na swoje pasje. Największą z miłości dziennikarza jest niewątpliwie aktywność fizyczna. 51-latek regularnie biega, pokonując imponujące dystanse. Ostatnio przebiegł kolejne przeszło 21 km.

Maciej Kurzajewski nie kryje radości

Maciej Kurzajewski rozpoczął już sezon wiosennych biegów, czym z radością pochwalił się fanom za pośrednictwem Instagrama. Prezenter ukończył półmaraton, do tego w czasie poniżej 2 godzin. Na zdjęciu, które opublikował w mediach społecznościowych widać, że mimo ogromnego zmęczenia z jego twarzy nie schodził uśmiech. Zadowolony i spełniony napisał:

Biegowa wiosna rozpoczęta! 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski – było więcej niż miło! Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Obserwatorzy, których 51-latek ma już na Instagramie niemal 90 tysięcy, także pospieszyli z wyrazami uznania i gratulacjami. Nie pozostaje nic innego, jak się do nich przyłączyć.

Oceń ten artykuł 0 0