Rajskie Wakacje Pauliny Sykut-Jeżyny. Ten dwuczęściowy strój kąpielowy to strzał w dziesiątkę! [ZDJĘCIE]

Paulina Sykut-Jeżyna czerpie z lata, ile tylko się da! Piękna prezenterka właśnie pochwaliła się nową, wakacyjną fotografią, na której pozuje w dwuczęściowym stroju kąpielowym. W komentarzach sypią się komplementy!

Paulina Sykut-Jeżyna na wakacjach

Paulina Sykut-Jeżyna na dobre rozgościła się w świecie telewizji! Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się za sprawą programu: „Idol”, w którym zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Następnie została „pogodynką”, by z czasem stać się jedną z najważniejszych prezenterek telewizji Polsat. Obecnie Paulina Sykut-Jeżyna – wraz z Krzysztofem Ibiszem i Izabelą Janachowską – prowadzi program: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a także wiele rozmaitych koncertów.

Paulina Sykut-Jeżyna prywatnie to szczęśliwa żona i mama. W 2011 roku poślubiła przedsiębiorcę Piotra Jeżynę, a pięć lat później doczekali się córeczki: Róży. Obecnie cała rodzina wypoczywa na wakacjach, skąd piękna prezenterka przesyła gorące pozdrowienia. Współprowadząca „TzG” podzieliła się m.in. kadrem, na którym zaprezentowała się internetowej publiczności w iście letnim wydaniu. Modny, dwuczęściowy strój kąpielowy, delikatna chusta, słomkowy kapelusz i okulary przeciwsłoneczne – gwiazda pomyślała o wszystkim!

Paulina Sykut-Jeżyna w stroju kąpielowym

Paulina Sykut-Jeżyna pozwoliła się sfotografować w chwili, gdy pozowała na kamiennych schodkach, wpatrując się w dal. Uwagę internautów w szczególności zwróciła zgrabna figura gwiazdy – w komentarzach oczywiście dominowały komplementy!

Piękność, mega fit!

Pięknie wyglądasz.

Ogień!

Miłego wypoczynku, pani Paulino!

Paulina Sykut-Jeżyna „ładuje akumulatory” przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami – już wiadomo, że jesienią wystartuje kolejna edycja „Tańca z Gwiazdami”! Tym razem o „kryształową kulę” walczyć będą m.in.: Karolina Pisarek, Jamala, Ilona Krawczyńska, Michał Mikołajczak i Krzysztof Rutkowski. Będziecie oglądać?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

"Taniec z Gwiazdami 13". Już wiadomo, kto z kim zatańczy! Polsat ujawnił pary
Poznaliśmy pełny skład trzynastej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Kto z kim zatańczy na parkiecie? Wiele wskazuje na to, że kolejna odsłona tanecznego show będzie naprawdę gorąca!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze