Raper znany z TikToka wystąpił w "Mam talent". Jurorzy byli zachwyceni!

Uczestnicy "Mam talent" nie przestają zaskakiwać jurorów i widzów. Swoje umiejętności postanowił zaprezentować także popularny na TikToku raper, który zajmuje się głównie freestylem. Jego występ bardzo się spodobał!

Kim jest Edzio?

Piotr Bylina, działający w sieci pod pseudoniem „Edzio”, to influencer, który zajmuje się freestylem, czyli rapowaniem bez wcześniej przygotowanego tekstu. Kolejne wersy tworzy się na bieżąco pod podkład muzyczny. Mężczyzna kilka lat temu regularnie brał udział w Wielkiej Bitwie Warszawskiej (WBW), podczas której wybierany jest najlepszy zawodnik w Polsce. Edzio został mistrzem dwa razy, w 2014 i 2015 roku. Jego przygoda z rapem zaczęła się, kiedy miał 13 lat, a wszystkiego nauczył się sam, obserwując m.in. osiedlowych raperów.

Edzio jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych – na TikToku obserwują go ponad 2 miliony użytkowników.

Edzio w „Mam talent”

Mężczyzna zaprezentował swoje umiejętności podczas ostatniego odcinka „Mam talent”. Słowa, z którymi miał utworzyć tekst, podali mu jurorzy. Były to: daktyle, elaborat i emerytura. Edzio świetnie wykonał swoje zadanie, dzięki czemu awansował do kolejnego etapu show.

Jestem tu po to, by pokazać swoje skille

Bo moje wersy dzisiaj będą słodkie jak daktyle – rapował uczestnik.

Influencer pokazał również, jak wyglądają kulisy występów w programie. Relacją podzielił się z fanami w mediach społecznościowych.

@edziorap

Jak myślicie, przejdę dalej?

Oceń ten artykuł 0 0