Reprezentantka Polski na Eurowizji jest pod opieką psychologa. Luna mówi o tym głośno

Luna jest w trakcie przygotowań do Eurowizji. W jednym z ostatnich wywiadów tegoroczna reprezentantka Polski wyznała, że od pewnego czasu jest pod opieką psychologa.

Gałązka/AKPA
Gałązka/AKPA

Luna straciła głos

W zeszłym tygodniu przed eurowizyjną imprezą, tzw. pre party w Londynie, Luna straciła głos. Artystka, która reprezentuje Polskę zaśpiewała, jednak musiała odwołać następne  występy. Więcej o tym przeczytacie w artykule poniżej:

Eurowizja. TVP oficjalnie podała, co dalej z Luną. Zwołano konferencję
W ubiegłym tygodniu media obiegły niepokojące wieści o Lunie, reprezentantce Polski w konkursie Eurowizji. Piosenkarka postanowiła odwołać swoje dwa występy, co ogłosiła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Teraz głos w sprawie jej...

Reprezentantka Polski już wkróce wylatuje do Malmo

Luna do Malmo, gdzie odbywa się tegoroczna Eurowizja, wyjeżdża już 26 kwietnia. Wyznała, że miała mało czasu na przygotowania, bo wiadomość o tym, że została wybrana jako polska reprezentantka, przyszła do niej dopiero w połowie lutego.

W rozmowie z portalem „Plejada” piosenkarka powiedziała szczerze, że nie tylko pracuje z choreografami i trenerami wokalnymi. Jest także pod stałą opieką psychologa.

Ta praca mentalna też jest bardzo duża. Oczywiście jest bardzo dużo prób, treningów wokalnych, tanecznych, ale to przygotowanie formy psychicznej też jest tutaj bardzo ważne. Myślę, że jestem w dużo lepszej kondycji psychicznej. Jestem pod opieką właśnie psychologa, który zawsze gdzieś mnie podbuduje i doda odwagi.

Eurowizja 2024

Luna w Malmo wystąpi na Eurowizji ze swoim utworem „The Tower”. Pierwszy półfinał, w którym zawalczy o awans do finału, odbędzie się 7 maja tego roku. Będziecie oglądać?

Oceń ten artykuł 0 0