Robert Janowski po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu [FOTO]

Robert Janowski trzeci raz ślubował miłość tej samej kobiecie. Prezenter i jego ukochana żona Monika zdecydowali się na kolejne odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Robert Janowski znów powiedział „tak”

Na Instagramie Roberta Janowskiego pojawiły się zdjęcia z ważnej uroczystości. Prezenter telewizyjny razem z żoną Moniką odnowił przysięgę małżeńską. Para zrobiła to w dziesiątą rocznicę swojego ślubu. To już kolejna para ze świata show-biznesu, która w ten wyjątkowy sposób postanowiła świętować kolejne wspólnie przeżyte lata. Niedawno na podobny krok zdecydowali się Anna i Robert Lewandowscy, Omenaa Mensah z Rafałem Brzoską oraz Katarzyna Zielińska wraz z Wojciechem Domańskim.

Monika i Robert Janowscy od dziesięciu lat tworzą zgodne małżeństwo. Pierwszy raz „tak” powiedzieli sobie w 2013 roku w Kazimierzu Dolnym. W 2018 roku uroczyście odnowili swoją przysięgę. W wywiadzie z „Plejadą” Monika Janowska przyznała niedawno, że ona i jej ukochany planują „ponowne” śluby co pięć lat.

Planujemy odnowić przysięgę małżeńską i, mówiąc żartobliwie, myśmy się "odnawiali" zanim to jeszcze było modne. Niedawno czytałam, że wszyscy się "odnawiają", a my zrobiliśmy to już pięć lat temu

– wyjawiała dziennikarzom.

fot. Piętka Mieszko / AKPA

„Trzeci ślub” Roberta i Moniki Janowskich

Para zdecydowała się na zorganizowanie pięknej uroczystości w kościele znajdującym się warszawskim w Lasku Bielańskim. Okazjonalną mszę celebrował zaprzyjaźniony z para ksiądz. Na odnowienie przysięgi ukochana prezentera założyła elegancką, białą suknię ze zwiewnymi frędzlami. „Pan młody” zdecydował się na granatowy garnitur. Zakochani wyglądali na bardzo szczęśliwych. Wychodząc ze świątyni, pozdrowili zebranych gości. Nie zabrakło też życzeń. Para, która świeżo odnowiła swoją przysięgę małżeńską, zdecydowała się na wypuszczenie przed kościołem symbolicznej pary gołębi.

Robert Janowski  po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu [FOTO]

fot. Piętka Mieszko / AKPA

Miłość zakochani wyznali sobie nie tylko przed ołtarzem. Ciepłych słów o łączącym ich uczuciu nie zabrakło również w mediach społecznościowych.

Monika, moja ŻONA. 10 lat temu chwyciła mnie za rękę i pokazała to, co piękne. Dziś możemy się tym delektować wspólnie. To jest największe szczęście. Dzielić z kimś życie. Na dobre...i na jeszcze lepsze

– wyznał Robert Janowski.

Najpiękniejsze dni w moim życiu. Wtedy i dziś. Tak bardzo było warto dbać o te pomiędzy

– wtórowała prezenterowi na swoim instagramowym profilu Monika Janowska.

Oświadczenie na temat pracy Królikowskiego obiegło sieć. Joanna Opozda wymownie reaguje
Joanna Opozda i Antek Królikowski to aktorzy, o których znów jest głośno w mediach. Wszystko za sprawą wypowiedzi aktorki na temat alimentów, a właściwie: ich braku. Do sieci trafiło specjalne oświadczenie, które otrzymało już...

Oceń ten artykuł 10 27

Ogólna ocena Robert Janowski po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu [FOTO] to: 27% / 100%, uzyskana z: 37 głosów.