hity na MAXXa
hity na MAXXa

Robert Janowski zabrał głos w sprawie powrotu do "Jakiej to melodii". Tak zareagował!

Robert Janowski zamieścił na Facebooku obszerny komentarz dotyczący burzy wokół jego powrotu do TVP. Muzyk wspomniał m.in. o "Jakiej to melodii", odnosząc się do tego, co przeczytał na swój temat w sieci. Jaka była odpowiedź prezentera?

Robert Janowski. Fot. AKPA
Robert Janowski. Fot. AKPA

Robert Janowski i „Jaka to melodia”

Robert Janowski jako prowadzący program: „Jaka to melodia” witał widzów oraz gości w latach: 1997-2018. Następnie gospodarzem muzycznego show został Rafał Brzozowski. Obecnie nowe odcinki „Jakiej to melodii” nie są dostępne, ponieważ trwa wakacyjna przerwa w emisji. Hit TVP wróci z kolejnym sezonem, ale – jak dotąd – oficjalnie nie podano, kto je poprowadzi. Według medialnych domysłów na tym miejscu ma ponownie stanąć Janowski. Mało tego: w ostatnim czasie po sieci zaczęły krążyć doniesienia o żonie muzyka. Monika Janowska miałaby towarzyszyć mu na planie „Jakiej to melodii”.

Szeroka interpretacja tych wieści sprawiła, że głos zabrał sam Robert Janowski. W najnowszym poście opublikowanym na Facebooku przedstawił swój punkt widzenia, jednocześnie prosząc o rozwagę.

Robert Janowski komentuje

Robert Janowski przyjrzał się niektórym tytułom krążącym po sieci. Pokusił się o małą interpretację. Odniósł się m.in. do wieści o zmianach, jakie miałyby zajść wraz z jego powrotem do TVP.

(…) Ktoś we mnie wierzy i wymyślił, że ,,pozwalniam”. A ja mówię, że najpierw muszą mnie chyba zatrudnić w TVP, żeby cokolwiek. Póki co bez etatu. Nie trzeba zatem ,,drżeć" o przyszłość. Pracownicy programu mogą spać spokojnie – skomentował z nutą humoru.

Na zakończenie dodał:

(…) Mówią, że „niech piszą, ważne, by nazwisk nie przekręcali”. Nie przekręcili i trzeba pochwalić. A reszta to tylko drobnostki i się nie trzeba zanadto przejmować. Piękne lato mamy tego roku, za chwilę wakacje, a potem...? A potem jesień będzie nasza.

Czekacie na nowe odcinki „Jakiej to melodii”? 

Robert Janowski wraca do "Jaka to melodia"? Rozwiał wątpliwości. "Z przyjemnością..."
Od wielu tygodni trwają spekulacje na temat przyszłości teleturnieju "Jaka to melodia". Kiedy Robert Janowski będący obecnie jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo" po raz kolejny został zapytany o powrót, odpowiedział w...

Oceń ten artykuł 0 3