Robert Lewandowski wyszedł z córką na murawę. Tak wygląda Klara Lewandowska! [FOTO]

Przed meczem reprezentacji Polski z Estonią na murawie pojawiła się Klara Lewandowska. Starsza córka wyprowadziła kapitana polskiej drużyny na boisko. To pierwsza taka sytuacja.

Robert Lewandowski na boisku z Klarą

Przed rozpoczęciem czwartkowego spotkania Polski z Estonią na murawie pojawił się nieoczekiwany gość. Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, został wyprowadzony na boisko przez swoją 7-letnią córkę Klarę. Długo ukrywaną przez rodziców twarz dziewczynki mogli zobaczyć teraz wszyscy oczekujący na mecz.

To pierwszy raz, kiedy Klara Lewandowska pojawiła się z tatą publicznie w takich okolicznościach. Można podejrzewać, że nie ostatni – bo Lewandowscy ostatnimi czasy zdecydowanie chętniej niż dawniej pokazują obie pociechy. Na wielu publikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach można zobaczyć ich buzie niemal w całej okazałości.

Lewandowscy wychowują dwie córki

Robert Lewandowski i jego żona Anna wychowują wspólnie dwie córki. Klara jest starszą z nich. Na świat przyszła 4 maja 2017 roku. Niemal równo trzy lata później, 6 maja 2020 roku urodziła się młodsza Laura. Lewandowscy są małżeństwem od 22 czerwca 2013 roku. Ich ślub odbył się w podwarszawskim Serocku.

fot. Instagram/@annalewandowska

Oceń ten artykuł 4 3

Ogólna ocena Robert Lewandowski wyszedł z córką na murawę. Tak wygląda Klara Lewandowska! [FOTO] to: 57% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.