Robert Makłowicz jest z nią od ponad 30 lat. Tak wygląda jego żona Agnieszka [FOTO]

Roberta Makłowicza znają wszyscy, ale o jego żonie niewiele wiadomo. Agnieszka aktywnie uczestniczy w realizacji wszystkich projektów męża, jednak zwykle stoi poza kadrem. Jak wygląda kobieta, z którą dziennikarz jest od ponad 30 lat?

Robert Małowicz na YouTube i Instagramie

Robert Makłowicz dzięki swoim programom telewizyjnym przez wiele lat był stałym gościem w domach Polaków. Jego cykle reportaży „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” i „Makłowicz w podroży” były wielkimi hitami Telewizji Polskiej. Mimo to stacja zdecydowała się w 2017 roku zakończyć współpracę z dziennikarzem. Makłowicz nie zniknął jednak z przestrzeni publicznej na długo. W czasie pandemii uruchomił własny kanał na YouTube, za sprawą którego jego kariera zaczęła przeżywać prawdziwy renesans.

Poprzez działalność w sieci podróżnik dotarł ze swoimi materiałami również do młodszych odbiorców. Obecnie jego materiały wideo subskrybuje niemal pół miliona osób. 59-letni obieżyświat aktywnie udziela się również na Instagramie, gdzie zgromadził dotąd 530 tysięcy obserwatorów, a także na Facebooku. Tam jego strona ma już ponad 730 tysięcy polubień.

Robert Makłowicz prywatnie

Choć w Polsce nie ma chyba osoby, która nie znałaby Roberta Makłowicza, o życiu osobistym dziennikarza niewiele wiadomo. 59-latek od zawsze chronił prywatność swoich bliskich i stronił od niepotrzebnego rozgłosu. Zdarzało mu się jednak pokazywać bliskich w social mediach. Nie wszyscy wiedzą, że współautorką sukcesu Makłowicza jest jego żona.

Kim jest żona Makłowicza?

Robert Makłowicz od ponad trzydziestu lat jest w związku małżeńskim z Agnieszką Makłowicz (z domu Pogoda). Para pobrała się w 1991 roku w Armenii, skąd pochodzą przodkowie podróżnika. Makłowiczowie doczekali się dwóch synów, którzy dziś są już dorośli. Mikołaj przyszedł na świat w 1992 roku, zaś Ferdynand urodził się w 1996 roku.

Agnieszka i Robert Makłowiczowie od lat tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Żona dziennikarza była producentką jego programów telewizyjnych, a obecnie współtworzy z Makłowiczem jego kanał na YouTube. Robert pokazał ją zresztą publiczności w jednym z udostępnionych tam filmów. To jeden z nielicznych materiałów, na których ukochana pojawia się obok niego w kadrze.

fot. AKPA

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze