Robert ze "Ślubu..." niczym Ken?! 33-latek zamieścił na Instagramie zabawny kadr [FOTO]

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to eksperyment, który budzi wiele emocji zarówno wśród uczestników, jak i widzów. Fani formatu z zaciekawieniem obserwują osoby, które decydują się zaufać ekspertom i wstępują w związek małżeński z nieznajomymi. Jedną z najbardziej lubianych par, która znalazła miłość w programie, tworzą Aneta i Robert Żuchowscy. Ostatnio na Instagramie 33-latka pojawił się zabawny kadr z ukochaną i synem.

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Wiosną 2021 roku w ramach eksperymentu ślub wzięli Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski. Ona marzyła o wielkiej miłości i szczęśliwej rodzinie, a jego do programu zgłosiła... siostra. Po miesiącu znajomości i wzajemnego poznawania się między uczestnikami pojawiło się uczucie.

Niedawno zakochani świętowali drugą rocznicę małżeństwa razem z rocznym synem, który przyszedł na świat zimą ubiegłego roku. Wierni fani "ŚOPW" z dużym zainteresowaniem śledzą dalsze losy tej pary, obserwując instagramowe konta Anety i Roberta.

Zakochani uczestnicy "ŚOPW" niczym Barbie i Ken!

Ostatnio na Instagramie Roberta Żuchowskiego pojawiło się urocze ujęcie, które skradło serca fanów. 33-latek zamieścił w swojej wirtualnej galerii rodzinną fotografię. Na zdjęciu możemy go zobaczyć w towarzystwie syna - Mieszka - i żony. Ona pozuje w pudełku lalki Barbie, a on z rocznym maluchem na rękach w opakowaniu Kena. Kadr rozbawił internautów!

Hahaha! Kocham Was

Gdzie można zrobić takie super zdjęcia?

Pozdrawiam cieplutko super rodzinkę

Ale fajne zdjęcie

Cudownie

- komentują z zachwytem internauci.

Anita ze "Ślubu..." pokazała, jak w miesiąc zmienił się jej dom. "Wyszła bajka" [FOTO]
Anita Szydłowska jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mimo że od zakończenia emisji programu z jej udziałem minęło kilka lat, wierni fani z zaciekawieniem śledzą dalsze losy...

Laura i Karol ze "Ślubu..." romantycznie. Krótkie nagranie skradło serca fanów [WIDEO]
Kiedyś byli samotni i marzyli o wielkiej miłości, dziś są szczęśliwą parą. Choć wzięli udział w tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", to eksperci ich nie połączyli. Niedługo po zakończeniu eksperymentu pojawiło się prawdziwe...

Oceń ten artykuł 0 0