Rodzina Marty Linkiewicz musiała zmienić nazwisko! Patoinfluencerka podzieliła się trudnymi sprawami rodzinnymi

Marta Linkiewicz to gwiazda polskiego Internetu. Młoda patoinfluencerka zasłynęła kilka lat temu w sieci kontrowersyjnym nagraniem z koncertu Rae Sremmurd. Okazuje się, że mama i siostra Marty Linkiewicz zmieniły nazwisko, bo chciały odciąć się od burzliwej kariery patocelebrytki.

Marta Linkiewicz opowiada o swojej przeszłości

Marta Linkiewicz to gwiazda młodego pokolenia. Patoinfluencerka zdobyła sławę dzięki kontrowersyjnemu nagraniu po koncercie Rae Sremmurd, na którym mówiła, że pomiędzy nią a muzykami doszło do intymnego zbliżenia. W ciągu kilku lat rozwinęła swoją karierę w Internecie. Wystąpiła też na gali Fame MMA, gdzie pokonała Esmeraldę Godlewską. Po tym porzuciła karierę szalonej imprezowiczki i zajęła się sportem. Jej profil na Instagramie przyciąga uwagę ponad 1,2 mln fanów.

Marta Linkiewicz wystąpiła w filmie Krzysztofa Gonciarza na YouTube. W opublikowanym materiale popularny vloger spędza jeden dzień z patoinfluncerką, która postanowiła podzielić się trudnymi przeżyciami w swoim życiu. Także tymi, związanymi z jej złą sławą i działalnością w Internecie. W filmie zdradziła, dlaczego jej mama i siostra musiały zmienić nazwisko.

 

Rodzina Marty Linkiewicz zmieniła nazwisko

Siostra oraz mama Marty Linkiewicz musiały zmienić nazwisko. Marta Linkiewicz zdradziła w filmie Krzysztofa Gonciarza, że wpływ na to miała jej kariera w Internecie. Rodzina patocelebrytki nie chciała identyfikować się z jej działalnością, która wywołała w Polsce sporo kontrowersji. Marta Linkiewicz podzieliła się trudnym przeżyciem:

Moja siostra i moja mama mają inne nazwiska niż ja. Zmieniły je, bo nie chciały być Linkiewicz […]. Moja mama chciała, żebym ja też zmieniła nazwisko. W pewnym momencie wszyscy kojarzyli je ze mną i to było dla nich męczące – mówi patoinfluencerka

W filmie pojawiła się siostra Marty Linkiewicz

W filmie Krzysztofa Gonciarza pojawiła się też młodsza siostra Marty Linkiewicz, Kasia. Powiedziała, że w przeszłości miała nieprzyjemności z powodu skandali wywoływanych przez starszą siostrę. Kasia zdradziła też, jak układają się w tym momencie relacje Marty Linkiewicz z rodziną.

Teraz bardzo dobrze dogadujemy się z Martą, kiedyś było ciężej. Ja byłam młodsza i Marta też. Były pomiędzy nami sprzeczki. Chodziłam też do bardziej patologicznego gimnazjum, gdzie wiesz jakie nieciekawe są osoby. Były różne krzywe akcje, były docinki, teksty. To było strasznie niemiłe. Jak nauczyciele się dowiedzieli (o skandalach z Martą), byli tacy… no nie wiem, ciężko wspominam ten okres. – zdradziła siostra Marty Linkiewicz

Marta Linkiewicz w paru momentach nagrania nie mogła powstrzymać łez. Młoda gwiazda Internetu wyznała, że brakuje jej drugiej połówki w życiu, z którą mogłaby dzielić pasje i wspólnie spędzać czas. Patoinfluencerka mówiła też o tym, że większość aktywności w swoim życiu wykonuje sama, bez niczyjej pomocy.

 

Marta Linkiewicz o słynnej historii w autokarze: "Rodzice chcieli, żebym zmieniła imię i nazwisko"
Influencerka, która obecnie udziela się na galach Fame MMA, zasłynęła z kontrowersyjnego wydarzenia. Pięć lat temu, po koncercie Rae Sremmurd, Polska dowiedziała się o Linki dzięki słynnemu...

Oceń ten artykuł 10 65

Ogólna ocena Rodzina Marty Linkiewicz musiała zmienić nazwisko! Patoinfluencerka podzieliła się trudnymi sprawami rodzinnymi to: 13% / 100%, uzyskana z: 75 głosów.
Komentarze