hity na MAXXa
hity na MAXXa

Rodzina Wojciecha Szczęsnego wkrótce się powiększy! Zdjęcia Mariny trafiły do sieci

Marina Łuczenko-Szczęsna, ceniona wokalistka i żona popularnego bramkarza Wojciecha Szczęsnego, już niedługo urodzi! Znana jest już płeć dziecka - to będzie córeczka. Niedługo przed porodem 34-latka wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Wojciech Szczęsny i Marina, fot. AKPA
Wojciech Szczęsny i Marina, fot. AKPA

Marina Łuczenko-Szczęsna w sesji ciążowej

Marina Łuczenko-Szczęsna, oczekując na narodziny córki, zdecydowała się na udział w ciążowej sesji zdjęciowej. Efekty zachwycają! Za obiektywem stanęła Marlena Bielinska, znana z fotografowania gwiazd. Zdjęcia, które pojawiły się w sieci, wywołały falę pozytywnych komentarzy i zachwytów wśród internautów. Przy okazji w rozmowie z magazynem, 34-latka otworzyła się na temat swoich doświadczeń z pierwszą ciążą i wyzwań, jakie niesie ze sobą bycie rodzicem. "Potrzeby mojego dziecka są na pierwszym miejscu" – wyznała, podkreślając, że macierzyństwo to nauka cierpliwości i bezwarunkowej miłości. Mimo zmęczenia, jest to dla niej doświadczenie niezwykle wartościowe i wzbogacające.

Marina i Wojciech Szczęśni - od kiedy są parą?

Związek Mariny i Wojciecha Szczęsnych nie był na bieżąco relacjonowana za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para, która po raz pierwszy pokazała się razem w 2013 roku, przez długi czas unikała medialnego szumu, skupiając się na budowaniu swojej relacji z dala od paparazzi. Ich ślub w maju 2016 roku w Grecji był owiany tajemnicą, a narodziny syna Liama dwa lata później rozpoczęły kolejny rozdział w ich życiu. Wkrótce do chłopca dołączy siostrzyczka.

Wojciech Szczęsny mówi, ile ma pieniędzy. Tyle wynosi jego majątek
Wojciech Szczęsny w niedawnym wywiadzie został zapytany o to, ile wynosi jego majątek. Ponieważ bramkarz reprezentacji Polski należy do tych, którzy zawsze wiedzą, co powiedzieć, nie zamierzał owijać w bawełnę. Z jego ust padła...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Rodzina Wojciecha Szczęsnego wkrótce się powiększy! Zdjęcia Mariny trafiły do sieci to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.