Roksana Węgiel dzieli się swoim szczęściem. Wybrała już suknię ślubną. Wiadomo też, co zrobi z nazwiskiem

Roksana Węgiel od kilku miesięcy jest zaręczona. Radosną nowiną podzieliła się jednak dopiero tydzień temu. Teraz zdradziła, że wybrała już suknię ślubną i zdecydowała, czy przyjmie nazwisko męża.

Roksana Węgiel przyjęła oświadczyny Kevina Mgleja

Roksana Węgiel tydzień temu w mediach społecznościowych podzieliła się swoją radością. 18-latka wyznała, że od kilku miesięcy jest zaręczona. Jej wybrankiem jest Kevin Mglej. Informację o ich związku Roxie przekazała na początku roku. Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do zaręczyn, ale internauci przeprowadzili swoje śledztwo i podejrzewają, że magiczny moment wydarzył się podczas wspólnych wakacji na Malediwach.

Wokalistka przekazała radosną nowinę o zaręczynach z 26-letnim partnerem, publikując w sieci zdjęcie pierścionka i ogromnego bukietu róż. Obok fotografii zamieściła wzruszający wpis.

Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe... Dziękuję, że jesteś @kevinmglej – wyznała.

Roksana Węgiel planuje już ślub

W rozmowie z portalem Świat Gwiazd Roksana Węgiel została zapytana o oświadczyny i ślub. Wokalistka zdecydowała jednak, że nie chce mówić zbyt wiele o zaręcznynach; zdradziła jedynie, że odbyły się w pięknym, kameralnym miejscu, a jej ukochany wszystko starannie przygotował. Dla nich obojga był to magiczny moment. 18-latka opowiedziała jednak o ślubie. Jak powiedziała, ma już na oku wymarzoną suknię.

Cudownie się czuję jako narzeczona. Mamy ślub z tyłu głowy i do tego dążymy. Mam już upatrzoną, wymarzoną suknię. Bardziej syrenka, ale nie chcę za dużo zdradzać – mówiła.

Jak dodała, ślub na pewno odbędzie się w kościele. Podjęła też już decyzję, czy przyjmie nazwisko Kevina Mgleja:

Wszyscy kojarzą mnie jako Roxie Węgiel. Na pewno zostanę przy swoim nazwisku, ale Kevina będzie dodane. Będę miała dwa nazwiska.

Roksana Węgiel pokazała swojego chłopaka. "Niczego nie byłam pewna jak tej relacji" [WIDEO]
Roksana Węgiel w najnowszym teledysku do utworu "Ciche szepty" wystąpiła ze swoim nowym chłopakiem. 18-latka jest zakochana w sporo starszym Kevinie Mgleju. Roxie zdradziła, jak na ich relację zareagowali jej rodzice.

Oceń ten artykuł 5 19

Ogólna ocena Roksana Węgiel dzieli się swoim szczęściem. Wybrała już suknię ślubną. Wiadomo też, co zrobi z nazwiskiem to: 20% / 100%, uzyskana z: 24 głosów.