Roksana Węgiel i Kevin Mglej biorą ślub. 18-letnia gwiazda oficjalnie ujawniła szczegóły

Media obiegły wieści o rzekomym wycieku informacji dotyczących ślubu Roksany Węgiel i jej narzeczonego Kevina Mgleja. 18-letnia wokalistka w rozmowie z RMF FM odniosła się do przewijających się w mediach pogłosek. Roxie ujawniła, jak jest naprawdę. Podała też datę uroczystości.

Roxie Węgiel i Beata Kozidrak nagrały wspólny utwór

W pierwszej połowie roku Roksana Węgiel, zwyciężczyni „The Voice Kids” oraz Eurowizji Junior, zaprezentowała fanom swój drugi studyjny album „13+5”, z którego pochodzi m.in. radiowy hit „Miasto”. Choć ostatni czas był dla niej bardzo pracowity, Roxie wcale nie zamierza zwalniać tempa. 12 października ukazał się najnowszy singiel 18-latki zatytułowany „Łobuz”, który jest duetem z Beatą Kozidrak.

Roksana Węgiel ujawnia datę ślubu z Kevinem Mglejem

Przy okazji premiery „Łobuza” Roxie zdecydowała się odnieść do niedawnych doniesień na temat jej ślubnych planów. Jak podał jeden z portali, wesele ma odbyć się w 2024 roku i jest już szczegółowo zaplanowane. Ma być „bez większych ekstrawagancji”, również w kwestii kreacji.

Węgiel w rozmowie z RMF FM dała jasno do zrozumienia, że fani powinni podchodzić do podobnych wieści z dystansem. Pytana o to, czy medialne ustalenia są w pełni zgodne z rzeczywistością, odpowiedziała krótko i stanowczo:

Nie, nie, nie absolutnie

Choć przyszłoroczna data się zgadza, to ona i jej narzeczony Kevin Mglej sami jeszcze nie mają do końca pewności, jak będą wyglądały ich ślub i wesele.

W przyszłym roku – tak, to jest prawda. Ale jakie będzie, to się klaruje dopiero

– wyznała Roksana.

Jak będzie Beata, to będzie klasa i ekstrawagancja 

– dorzuciła żartobliwie.

Oceń ten artykuł 1 12

Ogólna ocena Roksana Węgiel i Kevin Mglej biorą ślub. 18-letnia gwiazda oficjalnie ujawniła szczegóły to: 7% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.