Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. "Która to która?" [ZDJĘCIA]

Roksana Węgiel jest najstarszą z trojga dzieci swoich rodziców - Edyty i Rafała. Ostatnio w sieci pojawiło się sporo zdjęć z rodzinnego albumu zwyciężczyni Eurowizji Junior. Kiedy fani zobaczyli jej mamę, oniemieli z zachwytu.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej

Jednym z najgorętszych tematów ostatnich tygodni były zaręczyny Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem. Wokalistka poinformowała o tym w zeszły weekend i do tego ujawniła, że narzeczoną jest już od kilku miesięcy. Fani szybko ustalili, że nastolatka najpewniej powiedziała swojemu 26-letniemu chłopakowi „tak” tuż po skończeniu 18 lat, podczas wspólnych wakacji na Malediwach.

Różnica wieku między Roksaną i Kevinem wzbudza spore kontrowersje, jednak sama wokalistka i jej rodzice nie widzą w tym nic nadzwyczajnego. W jednym z wywiadów Węgiel zdradziła, że tyle samo lat dzieli jej mamę i tatę.

To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami – moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem

– powiedziała Plejadzie.

Roxie Węgiel ma piękną mamę

Ostatnie dni – Dzień Matki i Dzień Dziecka – sprzyjały dzieleniu się w sieci rodzinnymi zdjęciami. Kilka dni temu Roxie opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego zapozowała z mamą. Niedługo później tata wokalistki wrzucił do sieci fotografię, na której widać całą ich rodzinę. Kiedy fani zwyciężczyni Eurowizji Junior zobaczyli, jak wygląda pani Edyta, oniemieli. Niektórzy byli bowiem przekonani, że obok Roksany znajduje się nie jej mama, a koleżanka.

Myślałam, że siedzisz z koleżanką. Mama wygląda jak nastolatka

Ale szczerze, to która to która?

Dwie krople wody!

Dosłownie jak siostry 

Jak bliźniaczki 

Mama to wygląda jak twoja koleżanka

– ocenili w komentarzach.

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. "Która to która?" [ZDJĘCIA] to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.