hity na MAXXa
hity na MAXXa

Roksana Węgiel jak panna młoda. Pokazała się w efektownej białej sukni! [FOTO]

Roksana Węgiel pojawiła się na salonach w zaskakującym wydaniu. 18-latka przyszła na branżową imprezę w efektownej białej sukni. U jej boku nie zabrakło Kevina Mgleja. Właśnie taką kreację 18-latka będzie mieć na ślubie? O wymarzonej sukience opowiedziała w jednym z wywiadów.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej razem

Na początku roku Roksana Węgiel potwierdziła, że jej serce jest zajęte. 18-letnia obecnie zwyciężczyni „The Voice Kids” i Eurowizji Junior jest z twórcą muzycznym Kevinem Mglejem, z którym miała okazję pracować przy swoim najnowszym albumie „13+5”. Związek pary rozwija się niezwykle dynamicznie. W maju Roxie ujawniła bowiem, że już od kilku miesięcy ona i jej 26-letni ukochany są zaręczeni. 18-latka otwarcie mówi o tym, że jest szaleńczo zakochana i chciałaby spędzić z Kevinem resztę życia.

Roksana Węgiel jak panna młoda

Roxie i jej narzeczony pojawili się ostatnio razem na salonach. Mieli ku temu ważny powód – była nim premiera animowanego filmu „Mavka i strażnicy lasu”, w którym Węgiel użycza głosu głównej bohaterce. 18-latka na tę okazję postanowiła ubrać się w białą suknię z efektownym dekoltem, w której wyglądała niczym panna młoda. Towarzyszący jej Kevin postawił na nieco mniej zobowiązujący strój – jeansy, białą koszulę i błękitną marynarkę.

Autorka eurowizyjnego przeboju „Anyone I Want to Be” o tym, w jakiej kreacji chciałaby pójść do ślubu, opowiedziała jakiś czas temu w jednym z wywiadów. 18-latce marzy się bardziej dopasowana suknia niż ta, w której pojawiła się na premierze swojego filmu.

Mam już upatrzoną, wymarzoną. Bardziej syrenka, ale nie będę zdradzać

– powiedziała Światowi Gwiazd.

18-letnia Roxie Węgiel w sukni ślubnej? Zdjęcia z Kevinem trafiły do sieci! [FOTO]

fot. Kurnikowski/AKPA

Oceń ten artykuł 0 2