Roksana Węgiel na intymnych zdjęciach z chłopakiem. Romantyczne kadry trafiły do sieci! [FOTO]

Roksana Węgiel i Kevin Mglej podzielili się w sieci intymnymi kadrami z domowego zacisza. Na fotografiach jest z nimi ktoś jeszcze. To nowy członek rodziny Roxie.

Roksana Węgiel – chłopak

Roksana Węgiel niedawno potwierdziła, że spotyka się z Kevinem Mglejem, którego poznała w czasie nagrań do swojej nadchodzącej płyty „13+5”. Od tamtej pory wokalistka i muzyk nie ukrywają już łączącego ich uczucia. Oboje regularnie publikują w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Tuż po 18. urodzinach zwyciężczyni Eurowizji Junior wybrali się razem na Malediwy.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej

W miniony weekend zapracowana 18-latka i jej 26-letni partner mieli trochę czasu dla siebie. Wszystkiego nie omieszkali zrelacjonować w sieci. Kevin postanowiła opublikować na Instagramie dwa romantyczne kadry. Fotografię, na której Roxie wtula się w niego przy rozpalonym kominku, podpisał:

Ognisko domowe

Przy pozowaniu do drugiego zdjęcia zakochanym towarzyszył ktoś jeszcze – uroczy szczeniak o imieniu Szafir, który niedawno pojawił się w życiu Roksany. Wokalistka nie ukrywa, że posiadanie czworonoga to spełnienie jej dziecięcych marzeń.

Marzenie małej Roksi się spełniło… Mamy pieska! Poznajcie Szafira

– pisała ostatnio na Instagramie.

Roksana Węgiel – pies

Roksana Węgiel od niedawna jest właścicielką uroczego charcika włoskiego. O tym, że zdecydowała się na psa, poinformowała pod koniec stycznia 2023 roku, udostępniając na swoim obserwowanym przez ponad 1,4 mln fanów profilu na Instagramie pierwsze zdjęcia ze słodkim szczeniakiem. Wówczas ujawniła także jego imię. 18-latka nazwała nowego członka rodziny Szafir.

Roksana Węgiel na intymnych zdjęciach z chłopakiem. Nie są tylko we dwoje [FOTO]

fot. Instagram/@roxie_wegiel

Oceń ten artykuł 34 196

Ogólna ocena Roksana Węgiel na intymnych zdjęciach z chłopakiem. Romantyczne kadry trafiły do sieci! [FOTO] to: 14% / 100%, uzyskana z: 230 głosów.