Roksana Węgiel na wakacyjnym zdjęciu. Pod postem komplementy: "Cudowna" [FOTO]

Roksana Węgiel spędza wakacje nad polskim morzem. Zwyciężczyni Eurowizji Junior przesłała swoim obserwatorom wirtualną pocztówkę z wyjazdu. "Cudowna" - piszą zachwyceni fani.

Roksana Węgiel – kariera

Roksana Węgiel mimo młodego wieku zrobiła oszałamiającą karierę. Polska publiczność usłyszała o niej po raz pierwszy w 2018 roku, gdy wygrała pierwszą edycję "The Voice Kids". Zwycięstwo w muzycznym programie otworzyło jej drzwi do reprezentowania naszego kraju na Eurowizji Junior. Aspirująca piosenkarka zachwyciła widzów i jurorów konkursu utworem "Anyone I Want To Be". Dzięki temu stała się pierwszą reprezentantką Polski, która zwyciężyła dziecięcą Eurowizję.

Roksana Węgiel na Instagramie

Roxie nie zwalnia tempa i wykorzystuje swoje pięć minut. Gwiazda regularnie wydaje nowe piosenki, koncertuje i angażuje się w nowe projekty. Ostatnio zaczęła współprowadzić program "You Can Dance – Nowa Generacja". Dla 17-letniej dziś wokalistki kontakt z fanami jest bardzo ważny. Dlatego prywatne i zawodowe poczynania Roksany można śledzić na jej instagramowym profilu, który dotychczas zaobserwowało ponad 1,3 mln osób z całego świata.

Roksana Węgiel na wakacjach

17-latka po intensywnych miesiącach pracy zdecydowała się na krótki wypoczynek. Roksana Węgiel spakowała walizki i wybrała się nad Morze Bałtyckie. Stamtąd przesłała swoim obserwatorom wirtualną pocztówkę. Na reakcje ze strony internautów nie trzeba było czekać długo. Pod postem Roxie aż zaroiło się od komplementów:

Promieniejesz, kochana

Pozdrowisz ze Stegny?

Cudowna

Odpoczywaj tam kochana!

Idealna

– piszą fani piosenkarki.

Iza ze "Ślubu..." niczym Doda?! Fani pod wrażeniem metamorfozy: "Petarda" [FOTO]
Iza Juszczak nie przestaje zaskakiwać! Uczestniczka 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postawiła na niemałą metamorfozę, a efektami pochwaliła się w sieci. Na reakcję fanów nie musiała...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze