hity na MAXXa
hity na MAXXa

Roksana Węgiel pokazała młodszego brata. Fani komentują: "Słodcy jesteście" [FOTO]

Roksana Węgiel zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia z młodszym bratem. Maksymilian obchodził niedawno 12. urodziny. Są jak dwie krople wody?

Roksana Węgiel ma dwóch braci

Roxie Węgiel zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność, gdy była jeszcze małą dziewczynką. Nastoletnia wokalistka w 2018 roku została zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids", a kilka miesięcy później wygrała Eurowizję Junior. Choć wielu osobom wydaje się, jakby to było wczoraj, to dziś Roxie jest już dorosła. W styczniu artystka skończyła 18 lat, a pod koniec maja ogłosiła zaręczyny z 26-letnim Kevinem Mglejem.

Niewiele osób wie, że gwiazda polskiej sceny muzycznej ma dwóch młodszych braci: Tymoteusza i Maksymiliana. Ten drugi obchodził niedawno swoje 12. urodziny. Z tej okazji dumna siostra opublikowała na swoim Instagramie wpis dedykowany Maksowi.

Tak wygląda młodszy brat Roksany Węgiel

Piosenkarka opublikowała w sieci nie tylko aktualne zdjęcia z młodszym bratem, ale i również te archiwalne. W opisie do posta złożyła życzenia Maksymilianowi. Przy okazji zdradziła fanom, jak go nazywa.

Archiwum zdjęć z Makiem... Mój już nie taki mały brat kończy dziś 12 lat... Mako, niech Ci się spełnia wszystko, czego tylko pragniesz! Zasługujesz na wszystko, co najlepsze, rozwijaj się i leć wysoko! Kochamam

– napisała.

Pod wpisem Roksany niemal natychmiast pojawiły się komplementy. Niektórzy sądzą nawet, że Roxie i jej brat są jak dwie krople wody!

Wszystkiego dobrego. Młody to mniejsza męska wersja ciebie

Słodcy jesteście

Ulubione rodzeństwo!

Słodziaki

Najlepsza siostra, najlepszy brat

– piszą obserwatorzy.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne fotografie.

Oceń ten artykuł 6 2

Ogólna ocena Roksana Węgiel pokazała młodszego brata. Fani komentują: "Słodcy jesteście" [FOTO] to: 75% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.