Roksana Węgiel przekazała na WOŚP coś naprawdę szczególnego! Jaka kwotę osiągnie licytacja?

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 12 stycznia! Z tej okazji coraz więcej gwiazd przekazuje na licytację swoje cenne przedmioty. Do grona takich osób dołączyła niedawno Roksana Węgiel. Co postanowiła wystawić na aukcje?

Gwiazdy i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już 12 stycznia odbędzie się 28 finał. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję organizowaną przez Jurka Owsiaka wspiera co roku wiele gwiazd, przekazują na licytację cenne przedmioty. I tym razem na stronie Allegro pojawiło się mnóstwo aukcji, dzięki którym licytujący mogą kupić między innymi kolację z Marylą Rodowicz i bilet na jej koncert, kolację z Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem i Bartkiem Jędrzejakiem, zaproszenie na pokaz Saint Laurent od Anji Rubik, tydzień na Zanzibarze u Katarzyny Werner czy dzień w Sądzie Najwyższym w Warszawie. Na rzecz WOŚP, coś wyjątkowego przekazała także zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 – Roksana Węgiel! Co takiego wystawiła na aukcję młoda gwiazda?

Roksana Węgiel przekazała na WOŚP wyjątkową rzecz

Na stronie Allegro pojawiła się aukcja od Roksany Węgiel. Młoda artystka na rzecz fundacji wystawiła na sprzedaż swoją wyjątkową sukienkę! Tą, w której wystąpiła rok temu w Opolu! Co więcej, osobie która wygra licytację, chce ją przekazać osobiście! Aktualnie jej sceniczna stylizacja osiągnęła kwotę 4 650 zł! Jednak do końca licytacji jeszcze 23 dni! Za ile ostatecznie zostanie sprzedana sukienka?

Link do zbiórki. Kliknij! 

Anja Rubik przekazała na WOŚP coś wyjątkowego! Normalnie nie da się tego kupić!
Poza niezaprzeczalną karierą w modelingu Anja Rubik może pochwalić się także całkiem bogatą działalnością charytatywną. Często...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze