Roksana Węgiel przeszła metamorfozę! Roxie zmieniła fryzurę, ale to nie wszystko

Roksana Węgiel od kilku dobrych lat zachwyca swoich fanów nową muzyką. Nadszedł jednak czas na poważne zmiany w wizerunku Roxie. Gwiazda postanowiła zmienić swoją fryzurę, ale to nie wszystko. Jak wam się podoba metamorfoza zwyciężczyni Eurowizji Junior?

Roksana Węgiel przeszła metamorfozę

Roksana Węgiel przyzwyczaiła nas do swoich długich i brązowych włosów. Artystka niezbyt często decydowała się na zmianę swojego wizerunku. Teraz przyszedł czas na postawienie kolejnego kroku: Roxie zdecydowała się na śmiałą zmianę w swoim wyglądzie i zerwanie ze starym wizerunkiem!

Roksana Węgiel nie tylko zmieniła fryzurę, ale też przefarbowała swoje włosy! Roxie dodała do swojej fryzury różowe pasemka, które w opinii stylistki „rozświetlają jej twarz”. Fryzjerka zdradza także, że nowa fryzura została przygotowana na wyjątkową okazję.

Stylizacja stworzona na koncert w ramach Europejskiego Stadionu Kultury! Wyczarowaliśmy piękne różowe pasma, które rozświetlają cudną buzię naszej Gwiazdy! Wygląda obłędnie, czyż nie? – napisała Katarzyna Złamaniec, stylistka piosenkarki.

16-letnia wokalistka rzeczywiście wygląda wprost obłędnie w nowej fryzurze! Na Instagramie możemy zobaczyć kilka zdjęć, które prezentują ją w nowej odsłonie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL

 

Fani komentują: „Jaka cudowna!”

Roksana Węgiel pochwaliła się swoją metamorfozą na Instagramie. Internetową galerię zdjęć artystki obserwują ponad 1,2 mln osób. Więc nic dziwnego, że w komentarzach posypały się przychylne opinie o zmianie wyglądu Roxie. Komentujący nie szczędzili komplementów, płomyczków i serduszek!

Jaka cudowna, LOVE!!!

Jak to jest być najpiękniejszą osobą na świecie?

Śliczna!

Każda Twoja fryzura jest po prostu dobra!

A jak Wam podoba się metamorfoza utalentowanej piosenkarki?

"Dance Dance Dance 3". Roksana Węgiel i Oliwia Górniak wygrały program! Na co przeznaczą 100 tysięcy złotych?
W ubiegłą sobotę odbył się wielki finał trzeciego sezonu "Dance Dance Dance"! Widzowie mogli podziwiać występy dwóch najlepszych par – Roksany Węgiel z Oliwią Górniak oraz...

Oceń ten artykuł 22 63

Ogólna ocena Roksana Węgiel przeszła metamorfozę! Roxie zmieniła fryzurę, ale to nie wszystko to: 25% / 100%, uzyskana z: 85 głosów.
Komentarze