Roksana Węgiel w efektownej kreacji. Tak wyglądała na ślubie! [ZDJĘCIA]

Roksana Węgiel pokazała się w efektownej kreacji i poinformowała fanów o ślubie i weselu, które odbyły się w miniony weekend. To, jak świętowała z Kevinem Mglejem, zrelacjonowała w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są parą

Mimo młodego wieku Roksana Węgiel jest dziś jedną z najgorętszych gwiazd w Polsce. Emocje wśród fanów wzbudza nie tylko jej muzyka, ale i życie prywatne. 18-letnia dziś laureatka „The Voice Kids” oraz Eurowizji Junior związana jest z 26-letnim Kevinem Mglejem, który sam przedstawia się jako „prawnik, przedsiębiorca, tekściarz”.

W maju młoda artystka pochwaliła się otrzymanym od ukochanego pierścionkiem zaręczynowym i zdradziła, że od dłuższego czasu są narzeczeństwem. Oboje nie kryją, że bardzo poważnie podchodzą do łączącej ich relacji. Otwarcie mówią o planach ślubnych. W niedawnej rozmowie z RMF FM Roxie potwierdziła, że uroczystość ma odbyć się w 2024 roku.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KevinMglej (@kevinmglej)

Roxie i Kevin pokazali zdjęcia z wesela

Węgiel i Mglej mieli ostatnio szansę, by z boku przyjrzeć się efektom cudzych przygotowań do ślubu. W miniony weekend byli bowiem gośćmi na weselu Macieja, przyjaciela Kevina, i jego ukochanej Natalii. I wokalistka, i tekściarz pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciową relacją z imprezy.

Ślub! Weselny weekend. Wczoraj celebrowaliśmy ślub przyjaciela Kevina

– potwierdziła na Instagramie Roxie.

Na tę okazję 18-latka postawiła na odsłaniającą ramiona sukienkę o długości mini i szpilki z czerwoną podeszwą. Kevin poszedł natomiast w klasykę. Na zdjęciu widać, że miał na sobie białą koszulę i czarną marynarkę.

 

fot. Instagram/@roxie_wegiel

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ROXIE

Oceń ten artykuł 2 17

Ogólna ocena Roksana Węgiel w efektownej kreacji. Tak wyglądała na ślubie! [ZDJĘCIA] to: 10% / 100%, uzyskana z: 19 głosów.