Roksana Węgiel w krwistej czerwieni! Piosenkarka odważnie odsłoniła ciało. "Ideał" [FOTO]

Roksana Węgiel z okazji Walentynek podzieliła się zjawiskowym kadrem. Piosenkarka pozuje na nim w krwistoczerwonej kreacji. Większa uwaga internautów skupiła się jednak na skąpym topie, który odsłonił ciało artystki.

Roksana Węgiel na Instagramie

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Ogromną popularność przyniósł jej udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku. Młodziutka artystka wyśpiewała zwycięstwo Polski w prestiżowym plebiscycie, dzięki utworowi "Anyone I Want To Be". Dziś piosenkarka wciąż aktywnie działa na scenie muzycznej i wydaje nowe piosenki, które w mgnieniu oka stają się hitami. W zeszłym roku wylansowała takie przeboje, jak "Korona" czy "Kanaryjski".

Roxie, oprócz sukcesów na scenie muzycznej, wyrosła także na prawdziwą gwiazdę mediów społecznościowych. Jest aktywnie działającą instagramerką, a jej internetowa biblioteka zdjęć przyciąga uwagę ponad 1,3 mln internautów z całego świata. Gwiazda pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami właśnie za pośrednictwem Instagrama, gdzie dzieli się informacjami o swoim prywatnym i zawodowym życiu. W jej galerii nie brakuje jednak odważnych kadrów, a jeden z nich Roksana właśnie wrzuciła do sieci...

Roksana Węgiel odsłoniła ciało na walentynkowym kadrze

Dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem, że Roksana Węgiel nieco ponad miesiąc temu skończyła 17 lat. Wokalistka na oczach obserwatorów wyrosła z małej dziewczynki na piękną młodą kobietę. Artystka chętnie korzysta z tego faktu i ostatnio pokazuje coraz śmielsze kadry.

W Walentynki sprawiła, że internautom opadły szczęki. Roxie opublikowała na swoim Instagramie zjawiskową fotografię, na której pozuje w krwistoczerwonej kreacji. Góra stroju imituje płatki róż, które są głównym symbolem święta miłości. Uwagę fanów przykuł jednak skąpy top, który odsłonił ciało wokalistki.

W sekcji komentarzy obserwatorzy nie kryli zachwytu:

Nie wierzę!

OMG, ideał!

Boska!

Ja nie poznałam!

Roxie, zostaniesz moją walentynką?

– piszą internauci.

Jak Wam się podoba Roksana Węgiel w takim wydaniu?

Roksana Węgiel krytykowana w sieci: "Nie poznałem jej". Fani stanęli w obronie wokalistki
Roksana Węgiel od kilku lat działa na scenie muzycznej. Młoda wokalistka opublikowała ostatnio na swoim TikToku film, który zszokował internautów. Zwyciężczyni Eurowizji Junior na nagraniu kąpie...

Oceń ten artykuł 2 7

Ogólna ocena Roksana Węgiel w krwistej czerwieni! Piosenkarka odważnie odsłoniła ciało. "Ideał" [FOTO] to: 22% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.
Komentarze