Roksana Węgiel włożyła prześwitująca sukienkę. Było widać bieliznę [ZDJĘCIA]

Roksana Węgiel zaszalała. 18-latka pojawiła się na salonach w kusej, mocno prześwitującej sukience, która wyeksponowała bieliznę. Odważnie?

Roksana Węgiel wkroczyła w dorosłość

Roksana Węgiel z przytupem wkroczyła w dorosłość. Po tym, jak na początku roku skończyła 18 lat, zdążyła rozliczyć się ze swoją przeszłością albumem „13+5”, ogłosić zaręczyny i zacząć szykować się do ślubu. Artystka związana jest z Kevinem Mglejem i zdaje się traktować tę relację bardzo poważnie. W jednym z wpisów na Instagramie dała jasno do zrozumienia, że chce spędzić ze swoim 26-letnim ukochanym resztę życia.

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe

– pisała.

Roksana Węgiel w sukience odsłaniającej bieliznę

Mimo młodego wieku Roxie ma już na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Zwyciężczyni programu „The Voice Kids” oraz Eurowizji Junior jest obecnie zdecydowanie największą muzyczną gwiazdą swojego pokolenia i nie może narzekać na brak zainteresowania. Poczynania młodej wokalistki śledzą setki tysięcy fanów, a firmy zabiegają o to, by z nią współpracować.

W czwartek Roksana pojawiła się na evencie zorganizowanym przez markę biżuteryjną, której jest ambasadorką. Na imprezie zjawiły się również Karolina Gilon, Lara Gessler, Marta Wierzbicka czy Natalia Klimas. 18-latka przyciągała spojrzenia efektowną i dość odważną kreacją. Węgiel przyszła w kusej sukience, której półprzezroczysty materiał odsłaniał bieliznę. Stylizację uzupełniła srebrnymi dodatkami idealnie komponującymi się z kolorystyką otoczenia. Zobaczcie, jak wyglądała.

Roksana Węgiel włożyła prześwitująca sukienkę. Było widać bieliznę [ZDJĘCIA]

fot. Podlewski/AKPA

Oceń ten artykuł 1 5

Ogólna ocena Roksana Węgiel włożyła prześwitująca sukienkę. Było widać bieliznę [ZDJĘCIA] to: 16% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.