Roksana Węgiel zapozowała w bikini. Chwali się zbiorami owoców. Fani krytykują [FOTO]

Roksana Węgiel po raz kolejny opublikowała odważne zdjęcie! Piosenkarka włożyła różowe bikini i poszła do sadu. Dała się sfotografować z zebranymi owocami. Jej post spotkał się jednak z mieszanymi reakcjami...

Roksana Węgiel w bikini

Roksana Węgiel, od momentu osiągnięcia pełnoletności, nie boi się pokazywać w sieci zdjęć w odważniejszych kreacjach, które odsłaniają ciało. Ostatnie dni przyniosły uporczywe upały, toteż artystka zapozowała w różowym bikini. Wybrała jednak dość nietypowe otoczenie – udała się do sadu. Na dwóch kadrach widać, że w takim stroju udało jej się zebrać sporo śliwek. Trzecie zdjęcie w karuzeli to zbliżenie na twarz i malinę. Post uzyskał spory odzew, jednak nie wszyscy byli zachwyceni. Pojawiły się komentarze od internautów, którzy nie bali się skrytykować Roksany.

Roksana Węgiel w ogniu krytyki

Co nie spodobało się części internautów? Zauważyli oni, że młoda wokalistka wybrała nieodpowiedni strój do zbierania owoców. Zaznaczyli, że nie powinna robić tego w bikini, a użyli do tego ironicznych słów:

Idealny strój na zbieranie owoców...
Co z tym dzieckiem się dzieje
W fajnym stroju zbiory zrobiłaś
Też zawsze zbieram maliny w stroju kąpielowym

Część komentujących stanęła w obronie Roksany. Jedna z internautek zauważyła, że tego dnia było bardzo ciepło, więc taki strój był dobrym wyborem:

W czym (miała zbierać – przyp. red.)?? W golfie? Upał, żar.. po swoim podwórku chodzi się w stroju kąpielowym, a oni mają jeszcze basen.

Standardowo nie zabrakło też zachwytów nad urodą piosenkarki:

Jaka piękna
Prześlicznie wyglądasz
Zachwycasz

Jennifer Lopez oszukuje fanów? Pokazała zdjęcie bez makijażu. "Dziewczyno, przestań" [WIDEO]
Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie krótki filmik, na którym dumnie pokazała się bez makijażu i filtrów. Fani nie chcą jednak wierzyć jej na słowo. Ich zdaniem piosenkarka oszukuje i wcale nie jest naturalna.

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Roksana Węgiel zapozowała w bikini. Chwali się zbiorami owoców. Fani krytykują [FOTO] to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.