"Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz Bardowscy z dziećmi. Wybrali urocze miejsce na odpoczynek! "Wrócimy większą ekipą"

Ania i Grzegorz Bardowscy to uczestnicy, którzy poznali się w programie: "Rolnik szuka żony". Obecnie tworzą zgrane małżeństwo z kilkuletnim stażem i dwójką dzieci. Jak wypoczywali na kilkudniowym wyjeździe? Odpowiedź można znaleźć na Instagramie, gdzie Anna Bardowska opublikowała nowe, wakacyjne posty.

„Rolnik szuka żony”. Anna i Grzegorz Bardowscy – dzieci

Anna i Grzegorz Bardowscy mogą mówić o wielkim szczęściu – znaleźli bowiem miłość w TV! Pierwszy do programu: „Rolnik szuka żony” zgłosił się mężczyzna, a na jego wizytówkę odpowiedziała urocza przedszkolanka. Czytając list od Ani, Grzegorz stwierdził w rozmowie z prowadzącą – Martą Manowską – że przed tą panią mógłby klęknąć na jedno kolano. Słowa Grzegorza okazały się prorocze, a Ania została panią Bardowską! Ślub uczestników drugiej edycji programu: „Rolnik szuka żony” odbył się w 2016 roku.

Obecnie państwo Bardowscy zajmują się wychowywaniem dwójki dzieci: Jasia oraz Liwii. Młode małżeństwo stanęło również przed bardzo odpowiedzialnym zadaniem, jakim jest budowa domu. Ania Bardowska, która aktywnie działa w mediach społecznościowych, niemal od samego początku relacjonuje przebieg prac, a każda jej publikacja w sieci cieszy się sporym zainteresowaniem internautów. Niedawno „głośno” było o wyborze elewacji – Anna i Grzegorz zdecydowali się bowiem na dość oryginalne posunięcie, co nie umknęło czujnym użytkownikom sieci.

Zdjęcie domu Bardowskich z "Rolnika" zaskoczyło internautów. Uczestniczka show odpiera krytykę w sieci: "Nam się podoba"
Anna Bardowska z programu: "Rolnik szuka żony" pokazała na Instagramie, jak będzie wyglądał nowy dom. Jej aktywność wywołała ogromne poruszenie w sieci, a w komentarzach - obok wyrazów uznania -...

Mimo natłoku obowiązków rodzina Bardowskich wygospodarowała czas na odpoczynek i krótki wyjazd w Polskę. Ania i Grzegorz wybrali się  południe kraju, zwiedzając m.in. urocze okolice Jeziora Czorsztyńskiego. Krótka relacja z podróży pojawiła się już na Instagramie Bardowskiej, która zdradziła szczegóły dotyczące ich pobytu.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Anna Bardowska z „Rolnik szuka żony 2” na Instagramie

Ania Bardowska z 2. edycji programu: „Rolnik szuka żony” opublikowała krótkie nagranie z rodzinnej wyprawy, a w opisie zarekomendowała miejsce, w którym się zatrzymali:

Jak to najczęściej bywa, wszystko co dobre szybko się kończy. Walizki spakowane i zaraz ruszamy w drogę powrotną, może uda nam się zahaczyć o Kraków (dzieci bardzo chcą zobaczyć smoka). Za niedługo tutaj wrócimy, ale zdecydowanie większą ekipą.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Na krótkim filmiku widać, że „rolnikowa” rodzina wycisnęła z wyjazdu tyle, ile się dało! Nie zabrakło leniwych poranków, jak i aktywnego wypoczynku na rowerach i łódkach – wszystko to w otoczeniu niesamowitych okoliczności przyrody. Najnowsza publikacja Ani Bardowskiej przypadła do gustu internautom, którzy przyznali w komentarzach:

Przepiękne miejsce.

Coś cudownego.

Super.

(…) To nasze ulubione widoki w Polsce.

A Wy, jaki kierunek obraliście w te wakacje?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Połączył ich program TV. Teraz mają dwóch synów! Agnieszka Filochowska z "RszŻ" pokazała nowe, rodzinne zdjęcie
Agnieszka i Robert Filochowscy to para, którą połączył program: "Rolnik szuka żony". Obecnie zakochani są już małżeństwem z kilkuletnim stażem i dwójką dzieci! Nowe, rodzinne...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz Bardowscy z dziećmi. Wybrali urocze miejsce na odpoczynek! "Wrócimy większą ekipą" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze