hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Rolnik szuka żony". Kandydat Klaudii zakochany! Opublikował romantyczne nagranie z partnerką [WIDEO]

Oglądaliście 9. edycję programu: "Rolnik szuka żony"? Jednym z kandydatów Klaudii był Konrad. Teraz mężczyzna jest szczęśliwie zakochany! Jak wygląda jego partnerka? Odpowiedź można znaleźć na Instagramie, gdzie dzieli się swoim szczęściem.

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” na Instagramie

Uczestnicy programu: „Rolnik szuka żony” wzbudzają spore zainteresowanie widzów jeszcze na długo po zakończeniu emisji odcinków z ich udziałem. Tak właśnie było w przypadku Konrada Krzywickiego, który wziął udział w 9. serii show. Mężczyzna wysłał list do Klaudii, a ona zwróciła uwagę na jego słowa. W efekcie Konrad otrzymał zaproszenie do gospodarstwa rolniczki. Klaudia długo zastanawiała się nad tym, czy to właśnie Konrad jest jej „drugą połową”. Finalnie bohaterka „Rolnika…” zdecydowała się kontynuować projekt z Valentynem, z którym obecnie jest zaręczona. Krzywicki natomiast nawiązał „nić porozumienia” z Zuzanną – kandydatką innego rolnika: Mateusza. Relacja ta należy już do przeszłości.

A co słychać u Konrada dziś? Okazuje się, że kandydat Klaudii znów jest zakochany! Na Instagramie pojawiło się nowe nagranie Krzywickiego i jego partnerki: Pauliny. Spędzali romantyczne chwile w Zakopanem.

Konrad Krzywicki z 9. serii programu „Rolnik szuka żony” na Instagramie

Konrad i jego dziewczyna wybrali się na południe Polski, by tam odpocząć. Przy okazji nakręcili uroczy filmik, na którym zatańczyli na tle gór. To nie pierwszy raz, kiedy zakochani razem spędzali czas na wyjeździe. W lecie odwiedzili m.in. Hel – wówczas uczestnik „RszŻ” opublikował zdjęcie, na którym widać, jak czule całuje ukochaną.

Miłość – dodał w opisie.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" rozstali się! Konrad potwierdził domysły internautów
Uczestnicy 9. edycji programu: "Rolnik szuka żony" - Konrad i Zuzanna - nie są już razem. Uczestnik show potwierdził krążące doniesienia, stawiając sprawę jasno. "Nie mam dziewczyny" - wyznał na...

Oceń ten artykuł 0 0