"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin prezentuje ubrania dla przyszłych mam. Wybranka Pawła jest w ciąży?

Kolejna "rolnikowa" rodzina się powiększy? Podczas gdy internauci są niemalże pewni, główni zainteresowani, czyli Marta i Paweł z 7. edycji, milczą jak zaklęci. W ostatnim czasie Paszkin poruszyła jednak „ciążowy” temat na swoim Instagramie.

„Rolnik szuka żony”. Marta Paszkin i ciąża?

Marta Paszkin z programu: „Rolnik szuka żony” jest w ciąży? Właśnie takie pytanie mogło zrodzić się w głowach internautów obserwujących jej internetowy profil. Od pewnego czasu w komentarzach pojawiają się sugestie, jakoby instagramowe relacje „zdradziły” błogosławiony stan wybranki Pawła Bodziannego z 7. edycji show.

Marta z "RszŻ" "tuszuje" ciążę? Internauci nie mają wątpliwości: "Za chwilę nic nie da się ukryć"
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny szykują się do ślubu! Uroczystość odbędzie się już za kilka tygodni, a narzeczeni zdradzili niedawno kilka szczegółów w programie śniadaniowym. Tymczasem niektórzy internauci postanowili dość wnikliwie przyjrzeć się...

Gratulacje. Za chwilę nic nie da się ukryć, szczęściarze.

Wczoraj było widać na wrzuconej relacji ze Pani Marta jest w ciąży. Myślałem, że mówią o tym otwarcie. Gratulacje – można przeczytać pod zdjęciami Marty i Pawła.

Co ciekawe, zarówno Bodzianny, jak i Paszkin, niezmiennie milczą na ten temat, skupiając się na innych aspektach ich życia prywatnego. Paweł i Marta z „Rolnika…” kupili bowiem dom, który wymagał generalnego remontu. Następnym punktem był ślub, a niedawno narzeczeni zdradzili, że czekają ich aż dwie uroczystości: pierwsza z nich odbędzie się już w marcu.

(…) Stwierdziliśmy, że trzeba wcześniej ten (mały – przyp. red.) ślub, co by nie było później niespodzianki na ślubie; na tym dużym weselu na przykład „z brzuchem”, więc teraz jest akurat – tłumaczyła w „Pytaniu na śniadanie” przyszła pani Bodzianny.

Przygotowania do ślubu nie przeszkadzają Marcie w podtrzymywaniu kontaktu z internautami. Co ciekawe, w najnowszych instagramowych relacjach Paszkin pokazała się w strojach dla… przyszłych mam!

Marta z „Rolnik szuka żony” i ciążowe stylizacje na Instagramie

Marta z programu: „Rolnik szuka żony” postanowiła pokazać internautkom kilka strojów z pewnego internetowego sklepu, przy okazji zachęcając je do zrobienia podobnych zakupów. Motywem przewodnim był dres, a wśród prezentowanych kreacji rządziły bardzo luźne propozycje.

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin prezentuje ubrania dla przyszłych mam. Wybranka Pawła jest w ciąży? Fot. InstaStory @marta_paszkin

(...) To jest kolekcja dla kobiet w ciąży, ale przecież nie ma znaczenia, czy się jest w ciąży, czy nie, ten dłuższy przód jest, ale myślę, że to z powodzeniem dla tych „ciążówek” jak i dla tych „nie ciążówek” (…) – tłumaczyła Paszkin.

Marta Paszkin jest już mamą Stefanii, a podczas jednego z pierwszych telewizyjnych spotkań z Pawłem nie ukrywała, że chce mieć więcej dzieci.

Myślicie, że Marta i Paweł z programu: „Rolnik szuka żony” pochwalą się wkrótce wiadomością o powiększeniu rodziny?

Joanna z programu: "Rolnik szuka żony" mierzy się z hejtem: "Taka młoda i już męża szuka"
Joanna Wielgosz z programu: "Rolnik szuka żony" opowiedziała o hejcie, jaki ją dotknął. W długim wpisie opublikowanym na Instagramie narzeczona Kamila z 8. edycji wspomniała m.in. o krytycznych uwagach, jakie spływały w jej stronę...

Oceń ten artykuł 0 0