"Rolnik szuka żony". Uczestniczka show tak świętowała 80. urodziny mamy. Rodzinna fotografia trafiła do sieci!

Jedna z uczestniczek minionej edycji programu: "Rolnik szuka żony" miała ostatnio nie lada powód do świętowania - jej mama skończyła 80 lat! Z tej okazji bohaterka "RszŻ" pochwaliła się nowymi, rodzinnymi kadrami.

„Rolnik szuka żony”. Elżbieta Czabator po programie

Elżbieta Czabator to uczestniczka minionej edycji programu: „Rolnik szuka żony”. Do show zgłosiła się po to, by odmienić swoje życie, a na jej „wizytówkę” odpowiedziało wielu panów! Elżbieta próbowała stworzyć związek z Markiem i kiedy wiele wskazywało na to, że ich znajomość rokuje na przyszłość, w finale sezonu widzowie poznali prawdę. Po zakończeniu nagrań Marek wprowadził się nawet do partnerki, jednak szybko okazało się, że wspólna przyszłość nie jest im pisana. Podczas konfrontacji Czabator nie kryła żalu skierowanego w stronę Marka, mówiąc, że zachowywał się w stosunku niej niestosownie.

Od udziału w „RszŻ” minęło już sporo czasu, a Elżbieta Czabator stała się aktywną użytkowniczką Instagrama. To właśnie tam dzieli się z internautami kadrami ze swojej codzienności, a ci chętnie sprawdzają, jak wygląda życie rolniczki po programie. Niedawno pani Ela brała udział w ważnej, rodzinnej uroczystości – jej mama świętowała 80. urodziny! Pamiątkowe fotografie znalazły się w sieci, a podzieliła się z nimi sama uczestniczka show.

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” – Instagram

Na wspomnianych fotografiach dostojna jubilatka pozowała w otoczeniu bliskich, a już na pierwszym ujęciu widać również Elżbietę. Wiele wskazuje na to, że uroczyste spotkanie miało miejsce w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, a organizatorzy zadbali o każdy szczegół – z balonami włącznie! Nie zabrakło również życzeń skierowanych w stronę jubilatki – internauci szybko zapełnili sekcję komentarzy, pisząc:

Wszystkiego najlepszego dla Mamy, dużo zdrówka!

Wszystkiego, co najpiękniejsze.

Dużo zdrowia dla Mamusi! Szczęścia, spełnienia marzeń i samych dobroci na resztę pięknych lat!

Wspaniałości dla mamy.

My również dołączamy się do życzeń!

Joanna z "Rolnika" na nowej fotografii z Kamilem. Jedno zdanie w opisie zaskoczyło internautów! "Teraz będą ploty, że jesteś w ciąży"
Oglądaliście minioną edycję programu: "Rolnik szuka żony"? To właśnie w tym sezonie skrzyżowały się drogi Joanny i Kamila, którzy zaręczyli się w finale sezonu. Teraz uczestniczka...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze