"Rolnik szuka żony". Waldemar i Dorota spodziewają się dziecka! "Pragniemy podzielić się cudowną nowiną"

Waldemar Gilas z programu: "Rolnik szuka żony" i jego partnerka - Dorota - spodziewają się dziecka! Radosną nowinę przekazali na Instagramie. Wyjawili także płeć pociechy, która za kilka miesięcy dołączy do ich rodziny.

Dorota z „Rolnik szuka żony 10” jest w ciąży

Waldemar Gilas zgłosił się do 10. edycji programu: „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna przed kamerami nawiązał bliską znajomość z Ewą Kryzą i to właśnie ją wybrał do kolejnego etapu. W finale okazało się jednak, że decyzja ta nie była do końca trafna. „Waldi” i Ewa zakończyli więc relację na tym poziomie, a rolnik z Pakości postanowił stworzyć związek z Dorotą. Od tamtej pory zakochani chętnie dzielą się najnowszymi informacjami ze swojego życia.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że najbliższe miesiące upłyną uczestnikom „RszŻ 10” na przygotowywaniu się do nowej roli! Waldemar Gilas ogłosił bowiem na Instagramie, że jego wybranka spodziewa się dziecka. Przyszli rodzice wyjawili płeć pociechy, która niebawem pojawi się na świecie. To córka.

Waldemar Gilas z „Rolnik szuka żony 10” ojcem

Waldemar i Dorota ostatni weekend maja spędzają na wyjeździe organizowanym przez bohaterów takich programów, jak m.in.: „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”. Para postanowiła wykorzystać sprzyjające okoliczności do tego, by – wraz z przyjaciółmi – nagrać specjalny filmik ogłaszający radosną nowinę. Na nagraniu udostępnionym na prywatnym profilu Gilasa znaleźli się m.in.: Elżbieta Czabator, Piotr Hubert Langfort oraz Stanisław Bober.

Wideo przedstawia Waldemara, który prowadzi swoją wybrankę. Dorota zaprezentowała się w długiej, różowej sukience podkreślającej krągłości.

Kochani, wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych przyjaciół, pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną. Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki – wyznali.

Serdecznie gratulujemy! 

Rutkowscy mieli wypadek. Dzielił ich krok od tragedii
Rutkowscy ostatnio świętowali komunie syna, który dostał wymarzone auto. Wyznali, że nie tak dawno doszło do wypadku, w którym brali udział. Znany detektyw powiedział wprost – mogli tego nie przeżyć.

Oceń ten artykuł 0 2