"Rolnik szuka żony". Waldemar pod ostrzałem widzów. "Parcie na szkło tylko"

Zachowanie Waldemara z programu: "Rolnik szuka żony 10" znów wzbudziło sporo emocji wśród widzów popularnego projektu. Tym razem odbiorcy wzięli pod lupę rozmowę mężczyzny z wybraną kandydatką - Ewą. W komentarzach nie zabrakło krytyki...

„Rolnik szuka żony”, sezon 10, odcinek 11. Co się wydarzyło?

Nowy odcinek programu „Rolnik szuka żony” dostarczył widzom sporo emocji. Tym razem uczestnicy wraz z partnerami i partnerkami udali się na romantyczne randki, by porozmawiać o przyszłości. Które pary przetrwały? Odpowiedź na to pytanie przyniesie finał, który już za niecały tydzień! Kiedy i gdzie oglądać ostatni epizod 10. sezonu „RszŻ”? TVP 1 pokaże go w niedzielę – 10 grudnia – o godz. 21:30. Powtórki są dostępne online – na platformie vod.tvp.pl.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Czy Waldemar i Ewa są razem? To pytanie, które od wczoraj coraz intensywniej mogą zadawać sobie fani popularnego formatu. Kamery zarejestrowały bowiem scysję między bohaterami, co nie wróży dobrze ich przyszłości. Wszystko za sprawą trudnej sytuacji w domu „Waldiego”. Wybranka rolnika wprost przyznała bowiem, iż odczuwa niepewność, ponieważ wie, że rodzice mężczyzny nie akceptują jego wyboru. Zdaniem Ewy Waldemar nic z tym nie robi, unikając konfrontacji z rodziną…

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Waldemar z „Rolnik szuka żony 10” oczami widzów

W 11. odcinku programu: „Rolnik szuka żony” Waldemar i Ewa odbyli szczerą rozmowę dotyczącą przyszłości. Wokalistka nie kryła, ze źle czuje się po tym, jak rodzice 41-latka okazali jej chłodne przyjęcie. On z kolei wyjawił przed kamerami, że liczył na szybszy rozwój samej relacji. Wspomniany duet wymienił się swoimi spostrzeżeniami podczas dość emocjonalnej rozmowy.

(…) Ty dobrze wiedziałeś, jak rodzice zareagowali na twój wybór i jaka jest atmosfera w domu. Jeśli ja nie odpowiadam, to nie chcę na siłę do siebie przekonywać (...) Nie chcę być przeszkodą. Czy ja zawiniłam? Wydaje mi się, że nic nie zrobiłam – tłumaczyła kandydatka Waldka.

Jej rozmówca w pewnym momencie zastanawiał się nawet, czy… Ewa chce z nim być! Finalnie uczestnik postanowił podjąć odpowiednie kroki, planując rozmowę z rodzicami.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Wymiana zdań między Ewą a Waldkiem stała się punktem wyjścia do dyskusji w Internecie. Użytkownicy sieci surowo ocenili postawę rolnika, nie pozostawiając na nim suchej nitki.

Czy Waldemar i Ewa z „Rolnik szuka żony” są razem?

Waldemar z programu: „Rolnik szuka żony 10” po raz kolejny otrzymał negatywne komentarze w sieci. Zdaniem wielu zachowanie mężczyzny względem wybranki pozostawia wiele do życzenia:

Ewa, uciekaj!

Bardzo mądrze podeszła do tematu. Tylko zaskakuje mnie fakt, że facet 40-letni musi zapytać się mamusi, czy może być ta wybranka… Z tego nic nie będzie.

Bardzo sympatyczna Kobieta… A on to lepiej nic nie mówić, parcie na szkło tylko i zdobycie opinii u innych.

Ale jemu nawet niespecjalnie na niej zależy. Jakieś warunki stawia. Jakieś ultimatum. Że za długo to trwa. Że jak ma to tak wyglądać dalej, to on się wycofuje. A co ona ma powiedzieć?

Z tej mąki chleba nie będzie. To od samego początku było widać.

A wy, co sądzicie?

Waldemar i Ewa z "Rolnika..." o krok od rozstania? "Chcesz być ze mną czy nie"?
Co przyniósł nowy odcinek programu: "Rolnik szuka żony"? Uczestnicy wybrali się na ostatnie randki przed finałem. Które pary przetrwały? U niektórych padły jasne deklaracje, ale między innymi duetami doszło do pewnych zgrzytów... Poniżej...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Rolnik szuka żony". Waldemar pod ostrzałem widzów. "Parcie na szkło tylko" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.