hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Rolnik szuka żony": Waldemar rozważa takie imię dla córki

Waldemar Gilas wziął udział w najnowszej edycji "Rolnik szuka żony", gdzie poznał Dorotę i postanowił z nią stworzyć związek. W maju para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Niedawno Waldemar ujawnił, jakie imię rozważa dla swojej córki.

fot. YouTube
fot. YouTube

Waldemar i Dorota spodziewają się dziecka

Waldemar Gilas, uczestnik 10. edycji programu "Rolnik szuka żony", zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kandydatki: Ewę, Dorotę i Annę. To właśnie one miały okazję zobaczyć, jak żyje rolnik z Pakości oraz lepiej go poznać. Początkowo "Waldi" był wyraźnie zainteresowany Ewą Kryzą i to ją wybrał do dalszego etapu. Jednak finał programu okazał się zaskakujący dla widzów. W ostatnim odcinku serii Waldemar przyznał, że nie widzi przyszłości z piosenkarką. Następnie wyjawił, że poza kamerami odnowił znajomość z Dorotą i obecnie są razem. Parze udało się wytrwać w relacji. W maju przekazali radosną nowinę, że spodziewają się dziecka. Zakochani zdradzili, że za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich córka.

Kochani. Wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną. Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki - ogłosili na Instagramie.

Waldemar o wyborze imienia dla córki

Ostatnio Waldemar urządził na swoim Instagramie sesję Q&A. Internauci zauważyli, że to jego pierwsza aktywność od dłuższego czasu. Uczestnik "Rolnika" przyznał, że chciał odpocząć o złośliwych komentarzy i hejtu, z którym mierzy się od zakończenia show. W trakcie rozmów z obserwatorami Waldemar zdradził między innymi to, czy wybrali już z ukochaną imię dla córki:


Jeszcze się nie zastanawialiśmy. Myślę, że jak już razem zamieszkamy, to wtedy się wymienimy swoimi typami i finalnie ustalimy. Ja jestem zwolennikiem rzadkiego imienia, nie ulegam trendom i popularności imion dzieci jak większość rodziców. Ja mam rzadkie imię i chciałbym, by moja córka też takie miała - skomentował Waldemar.


Internauci dopytywali też, jak rolnik zareagował na wieść o tym, że Dorota spodziewa się dziecka:


Na wieść, że drugi raz zostanę tatą, byłem bardzo szczęśliwy. To była wiadomość, na którą czekałem już bardzo długo, bo ponad 8 lat. Czuję się z tym fantastycznie - odpowiedział rolnik.


Waldemar zdradził również, że już niedługo jego ukochana przeprowadzi się do niego na stałe. Para ma ze sobą zamieszkać na przełomie czerwca i lipca. Aktualnie w domu rolnika trwają prace remontowe.

Marta Manowska poprowadzi kolejną edycję "Rolnika..."? Te zdjęcia mówią wszystko
Marta Manowska prowadzi program pt.: "Rolnik szuka şony" od samego początku. Czy zobaczymy ją w nowym sezonie? Dziennikarka opublikowała zdjęcia, które sporo zdradzają!

Oceń ten artykuł 0 0