"Rolnik szuka żony" powraca z nowym sezonem! Kto weźmie udział w show?

Kiedy i gdzie oglądać nowy sezon programu: "Rolnik szuka żony"? Wiele wskazuje na to, że fani produkcji już mogą odliczać czas do premiery 9. odsłony show, która zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, co już wiadomo!

Kiedy „Rolnik szuka żony 9”? Premiera w TV [DATA]

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARTA MANOWSKA (@martamanowska)

„Rolnik szuka żony” to program cieszący się niesłabnącą popularnością. Projekt prowadzony przez Martę Manowską po raz pierwszy pojawił się w 2014 roku, a od tamtej pory w życiu niektórych uczestników zmieniło się naprawdę sporo! Ślub, dzieci i szczęśliwe życie – taki obrót spraw nastąpił m.in. u Anny i Grzegorza Bardowskich, Małgorzaty i Pawła Borysewiczów czy Marty Paszkin i Pawła Bodziannego.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Paweł Bodzianny (@pawelfarmer)

Telewizja Polska nie zwalnia tempa i już szykuje dla widzów kolejną, 9. już odsłonę „RszŻ”! Marta Manowska ponownie ruszyła z listami w Polsce, by przekazać uczestnikom odpowiedzi na ich „wizytówki”. Kiedy i gdzie będzie można sprawdzić, jak potoczyły się losy rolników i rolniczek? Wiele wskazuje na to, że pierwszy odcinek nowego sezonu odbiorcy będą mogli zobaczyć już za kilka tygodni! Jak podaje portal: „Wirtualne media”,  9. edycja programu: „Rolnik szuka żony” rozpocznie się w niedzielę 4 września.

W tym roku Jedynka pokaże dziewiątą odsłonę produkcji. Emitowana będzie w niedziele o godz. 21.15, począwszy od 4 września 2022 roku

– informują „Wirtualne Media”.

„Rolnik szuka żony 9”. Kto wystąpi?

Kim są uczestnicy 9. edycji „RszŻ”? Kto otrzymał największą liczbę listów i przeszedł do kolejnego etapu? Kogo na gospodarstwie odwiedziła Marta Manowska? Odpowiedzi na te pytania to na razie słodka tajemnica produkcji. Przypomnijmy; w kwietniu temu Telewizja Polska wyemitowała tzw. odcinek zerowy kolejnego sezonu projektu, w którym swoje sylwetki zaprezentowało ośmioro kandydatów: sześciu panów i dwie panie. Byli to:

  • Tomasz K.
  • Katarzyna.
  • Mateusz.
  • Tomasz R.
  • Krzysztof.
  • Klaudia.
  • Tomasz W.
  • Michał.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Krótkie nagrania pojawiły się także w mediach społecznościowych, zbierając sporo komentarzy. Niebawem dowiemy się, kto wzbudził największe zainteresowanie! Czekacie na kolejną odsłonę „Rolnika…”?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Marta Manowska na wakacjach. Rozpięta bluza to dopiero początek! Tak gwiazda "RszŻ" pozowała na motocyklu
Marta Manowska w telewizji prowadzi m.in. program: "Rolnik szuka żony", a teraz postanowiła poprowadzić motocykl! Dziennikarka wrzuciła do sieci kadry z wakacji przedstawiające ją w dość oryginalnym wydaniu...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze