"Rolnik szuka żony", sezon 7. Łzy w finale! Co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu?

Co to był za finał! Za nami 12. odcinek programu: "Rolnik szuka żony", w którym nie brakowało wyjaśnień, łez oraz... sporo niespodzianek! Którym parom się udało, a kto nie znalazł miłości w programie? Sprawdźcie, co się wydarzyło w finale „Rolnika”!

 „Rolnik szuka żony”, sezon 7, odcinek 12. Co się wydarzyło? Uczestnicy i pary

7. edycja programu: „Rolnik szuka żony” należy już do historii. Co wydarzyło się w finale? Jakie pary przetrwały? Sprawdźcie streszczenie 12. odcinka „Rolnika”!

„Rolnik szuka żony 7” oficjalnie zakończony. W finale po raz kolejny prowadząca Marta Manowska powitała uczestników, by wspólnie z nimi wspomnieć miniony czas, a także sprawdzić, co zmieniło się od ostatniej wizyty kamer w gospodarstwach. Jak ułożyło się życie bohaterów 7. edycji: Magdaleny, Dawida, Józefa, Macieja i Pawła?

Przed spotkaniami z kandydatkami i kandydatami rolnicy mieli lekkie obawy – spokojny był jedynie Paweł, przyznając, że ma czyste relacje z dziewczynami, które gościł na gospodarstwie.

Podczas rozmowy z Martą Manowską Dawid połączył się online z Martyną.

Dalej trzymam się zdania, że Martyna była moją faworytką

– przyznał. Agnieszka przeprosiła Martynę za swoje zachowanie podczas jej pobytu na gospodarstwie. Wybranka Dawida przyznała natomiast, iż poczuła się nieco odtrącona przez dziewczyny.

Z kolei Dawid otwarcie zapytał Agę o to, czy postąpiłaby tak samo, gdyby można było cofnąć czas, na co kandydatka przyznała, że wówczas nie wyjechałaby z gospodarstwa.

Żałuję, że tak szybko pojechałam

Szkoda, że mi tak szybko uciekłaś, ale bądźmy dobrej myśli

- mówił Dawid. Sporo wątpliwości co do zachowania Dawida miała kolejna z kandydatek – Magda. Dziewczyna miała żal do rolnika o to, że nie powiedział jej otwarcie o swoich uczuciach do Martyny.

Na zakończenie sam Dawid w rozmowie z Martyną przyznał, że… chce kontynuować tę znajomość!

„Rolnik szuka żony 7”. Magdalena kontra jej kandydaci

Magdalena przed kamerami nie ukrywała, że jest lekko rozczarowana zachowaniem kandydatów na gospodarstwie.

Było widać, ze całość ewidentnie tu nie gra. (…) Tu było widać, że tu nie ma żadnej chemii (…)

– relacjonowała Magda. Mateusz przyznał, że chciał nakłonić rolniczki do czegoś szalonego, jednak bezskutecznie. Paweł natomiast tłumaczył swoje zachowanie względem Magdaleny.

Wszystkich zaskoczyło wyznanie Adama: uczestnik zdradził, że tydzień przed jego udziałem w show poznał dziewczynę, z którą teraz tworzy związek!

Nie miałem takiego zamiaru, żeby ją skrzywdzić

– mówił przed kamerami. Następnie Magdalena wraz z Martą zaprosiły do rozmowy Kubę – partnera rolniczki. Nie zabrakło odniesień do przeprowadzki Magdy na gospodarstwo Jakuba.

Jednak trochę kilometrów nas dzieli (…) Jestem gotowa na to, żeby takie plany i kroki podjąć

– przyznała Magda.

Jest pierścionek mniej więcej wybrany, a w planach są zaręczyny (…)

– zdradził z kolei przed kamerami jej wybranek.

„Rolnik szuka żony 7”. Maciej i Ilona nie są już razem!

Maciej obawiał się spotkania z dziewczynami, przyznając od razu, że jego związek z Iloną należy już do przeszłości.

Myślę, że jedna strona oszukiwała. Uważam, że Maciek nie był mną zainteresowany i że to było takie „granie”

– odpowiedziała przez łzy Ilona.

Uczestnik show starał się również wytłumaczyć, dlaczego jego znajomość z kandydatkami nie rozwinęła się w dobrą stronę. Maciej otwarcie przyznał też, że „on to zepsuł” szansę na związek. Ilona z kolei nie ukrywała żalu do byłego już partnera o to, iż nie dał jej wcześniej wyraźnego sygnału.

Zabrakło więzi, zabrakło uczucia, nie było na czym budować.

Nie udawałem niczego, jest mi żal, że to się zepsuło 

- mówił Maciek, jednak Ilona nie dała wiary jego słowom. W swoich dalszych słowach rolnik przyznał, że z kimś się spotyka.

„Rolnik szuka żony 7”. Józef w rozmowie z Apolonią

 Józef spotkał się z Grażyną i Apolonią, a wcześniej połączył się telefonicznie z Ewą. Mężczyzna otwarcie zapytał Apolonię o powód jej wyjazdu:

Dla mnie seksualność nie jest tak ważna, jak dla ciebie

– skwitowała jego słowa kobieta.

Jak ja się chciałam do ciebie zbliżyć, to ty mnie odpychałaś, dlaczego?

– dopytywał rolnik.

Do rozmowy włączyła się Grażyna, przyznając, że niektóre zachowania mężczyzny nie do końca odpowiadały kandydatkom 66-latka.

Przepraszam, jak czymś cię uraziłem lub źle postąpiłem

– dodał Józef, kierując podobne słowa także do Apolonii.

Myślałam, że nie wydębisz tego słowa. Również życzę ci wszystkiego dobrego

– odpowiedziała kandydatka.

„Rolnik szuka żony 7”. Związek Pawła i Marty

Paweł chętnie spotkał się z kandydatkami, które odwiedziły jego gospodarstwo. Natalia i Agnieszka życzyły Marcie i Pawłowi dużo szczęścia na ich wspólnej drodze. Nie zabrakło także odniesienia do sytuacji z żartem rolnika, który sporo zmienił w jego relacji z wybranką. Marta Manowska zapytała również zakochanych o ich wspólne plany.

Ważne teraz jest wspólne spędzanie czasu

– przyznała Marta.

7. edycja programu: „Rolnik szuka żony” należy już do historii, ale z pewnością o jej bohaterach będzie jeszcze głośno przez długi czas! Przed nami jeszcze świąteczny odcinek, w którym Marta Manowska odwiedzi rolników w tym wyjątkowym czasie. Będziecie oglądać?

Marta z "Rolnika" w niecodziennym wydaniu. W komentarzach pytania o... ciążę!
Marta i Paweł to para, którą połączył program: "Rolnik szuka żony". Teraz wybranka uczestnika dodała na swój Instagram krótkie nagranie, na którym pokazała się w innym niż...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze